Rokio

Udělal jsem dobrý skutek, když jsem dal na zadek asi sedmileté holčičce, která se vztekala?

Tomu malému děcku spadlo lízátko, což mělo za následek výbuch vzteku. Dítě bulelo a vztekalo se. Maminka ho nedokázala uklidnit, a tak jsem vstoupil na scénu já, bývalý dětský psycholog přes internet, a dal jsem holčičce na zadek.

Mámu té holčičky šlehla málem mrtvice a přitom jsem jen konal to, co jsem považoval za správné. Samozřejmě mi hned po skutku došlo, že se někde stala chyba (asi jsem tu holčičku uhodil příliš silně), a tak jsem se vytratil hezký po džentlmensku dříve než matka stačila zavolat policii.

Které to bude mít následky pro mě? Myslíte si, že dostanu pochvalu alespoň od otce a bude se o mě psát v novinách v kladném slova smyslu?

Nejlepší odpověď
Reezo

Být otec té holčičky, tak bych to mohl brát jako obtěžování. Každopádně kdyby někdo vztáhl ruku na mé dítě bez mého svolení, tak by se velmi se zlou potázal. Dost pravděpodobně bych ti dal ještě do držky.

Nic si nenalhávej, za to ti nikdo děkovat nebude a pochybuji, že se to dostane do médií… Klidně to může mít i soudní dohru, jestli tam byla třeba kamera.

Navíc ti vůbec nevěřím, že jsi něco takového udělal. Byl by to od tebe velký nezodpovědný risk.

Další odpovědi
Drap

Ne, nemáš se co plést do výchovy cizích dětí. Nepřísluší to ani samozvanému dětskému psychologovi.

Edison

Rozodně ne! Neodešel bys po svých! Rozhodně ti nepřísluší se tímto způsobem plést do výchovy rodičům!

Malvína

Neskutečné. Co se montuješ do cizí výchovy? Dobrý skutek by byl, kdybys jí zachránil život, ale být rodič té holky, neskutečný tóčo bys zažil. Hrozná drzost.

anonym

Být otcem té holčičky tak v té chvíli nepřemýšlím ani vteřinu a pěstí uzemním tebe, tím si buď 100% jistý. Do výchovy dětí se rozhodně nevměšuj tím že na nich budeš svévolně vykonávat fyzické tresty !!!

Arne1

Ano

anonym

Je to možná jediný případ, kdy bych se fyzického útoku dopustil ale neváhal bych ani chvíli a to i kdybych ti měl to tu dutou palici rozmlátit firemní notebook (resp. první věc co mi přijde do ruky). Uvědom si že útokem na dítě v rodičích vyvoláš zvířecí pudy, měl si prachsprosté štěstí, že tam byla jen relativně bezbranná matka.