DusanOrlik

Tvorba křížovek online/program?

Zdravím,
nějaký online či program tvorba na křížovky kde napíšete svou tajenku a ono automaticky poté vygeneruje slova a zadání pro vyplnění? Našel jsem dosti i anglické weby a programy ale nic moc,nic moderního např.cwd studio dost zklamalo.Nejsou tam možnosti a jen 10×10
Díky za tipy

Nejlepší odpověď
Kepler

Jestli existuje nějaký program, to nevím, ale uniká mi smysl takového programu. Alespoň pro ty, kdo křížovky tvoří. Sám jsem se tvorbou křížovek několik let zabýval a největší zábava byla právě ta tvorba. Připadá mi to jako by PC mělo za mně hrát šachy.