mosoj

Trochu těžší test ze zeměpisu.

http://letecka­posta.cz/573966935

Nejlepší odpověď
ten který je

Dvě chyby-Poloha Bolívie a její hl.město.
Super testík!Zábavné a poučné.Díky Mosoji!

Další odpovědi
briketka10

no děs !! ani nemluvím ☹

dudu

Bída a utrpení, u poloviny otázek bylo správně až napodruhé..

hanny 2

No......takže jdu raději spát!Dobrou noc!

pizlicka

ee,ani trocha jednoducheho zemepisu pres den mi nesla,natoz tezsi v noci.tatinek zemepis miloval,s hlavou v dlanich me komentil,jak ma blbe dite::-)

anonym

Dvě chyby,něco jen náhodným výběrem,ale trefa.

pusinka50

3 chyby, Surinam a jeho hlavní město a popletla jsem si Francouzskou Guineu s Britskou, pěkná ostuda, když Motýlka i Banco jsem četla asi 3×.
Ale jinak super testík:-)