9 řemesel

Topinky (ne TOPinky),jaké Vám

chutnají nejvíc? A jak je děláte?Pro Béérušku:Ty na tuto otázku nekoukej,načichnou Ti krovky!!(česnekem).
Doplňuji:
Bylo by dobré uvádět dobu a místo výroby/konzumace, nad stihnu dojet včas.Raději avízo dopředu , děkuji.

Nejlepší odpověď
dagry

Tak samozřejmě klasika sůl a česnek – to nesmí chybět – pak pomažu tatarkou, na to volí očko, neboli sázené vejce, pak rajčátka, papriky. Nebo pomažu nějakou dobrou paštikou, třeba s mandlemi nebo potřu métskou pomazánkou, co připomíná tatarák. No prostě samé dobrotky.

Další odpovědi
kvikal

klasika s kousíčkem másla a spoustu česneku na pánvi… ale když si je dělám v topinkovači tak třeba i s tataráčkem nebo si na pánvi osmažím šunku a spoustu cibule – já vím jsem pošuk s divnými chutěmi :D (jižní čechy – u Strakonic, doba – kdykoliv kdy jsou potřebné ingredience)

Berušinka

=D Mně nejvíc s česnekem. S česnekem dělám poměrně často. Je zdravý. Pak si na ně také občas dávám mazací sýr.

Michal

Obyčejná topinka s česnekem a solí,do zlatova propečenou.