Alkoholia.cz

Co se nejlépe hodí „k zakousnutí“ k vínu?

Ať už to je cokoli – sýr, nakládaný hermelín, …

Nejlepší odpověď
arygnoc

gurmáni doporučují uzené, sýr.

nejsou špatné ani mořské potvory.

Další odpovědi
tom004

Záleží také na tom,k jakému vínu.

venkovan

Tchýně která vleze do ložnice když jsem tam s manželkou (souseda).

Valky

Tomuhle se říká využívání lidí a dělání průzkumu zadarmo.. Že se nestydíte.. Ještě si přihlouple dáte jméno své webové stránky… Z naší země mi je špatně.. ;)

elektrikář

Obložené chleby nebo topinky. Lze,na ně použít matesy, kavijár,uzeného lososa, sýry,salámy sýrové pomazánky, kyselou zeleninu, houby kyselé i dušené. Vejce na tvrdo, a kečup.Ochucené majonézy. Paštiky.Pochoutkové saláty.Sardin­ky,Rybí konzervy s tvarohem a cibulkou.Lečo