Avatar uživatele
zjentek

To chce člověk tak moc, když chce mít někoho UPŘÍMNĚ rád?

Jen tak, jako vůbec.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? paul1, hapiky, aliendrone před 818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

No, pravda je, že v době, kdys měl více jak dvojnásobné množství vlasů to jde mnohem snadněji, ale i tak. Nevidím problém v tom, když chceš mít někoho upřímně rád. Ten začne teprve, kdybys to chtěl OPAČNÝM směrem. ;) :)

Zvláštní na to je, že i když tě to potká, tak zpravidla jde o někoho, jehož „upřímně rád“ máš totálně na háku, nevšiml sis? ;)

Dnes již vím, že je to PROKLETÍ sesílané na všechny dobré muže samotnou Její Excelencí, velvyslankyní PEKLA. Libuje si ve tvém soužení, JJ, tak to JE! Přirozeně se k tomu nepřizná, ale až ji lapnu, tak se jí (30. dubna) na to zeptám. Pochopitelně dle osvědčených vytěžovacích postupů (viz Malleus maleficarum). ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

Když mám někoho rád, tak mě v tom nikdo nebrání. A vůbec, to koho máš rád, po tom nikomu nic není, snad jen dotyčné „oběti“. Jestli máš ovšem na mysli neopětovanou lásku, nebo jen přátelství, tak to musíš přetrpět a čekat na vyprchání.
Jiné to je se zamilováním. Jak říká můj jeden známý: Je to pieruňstvo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Proč moc, když máš někoho rád, je to jen tvoje věc. Když je to pak třeba vzájemné, je to jistě lepší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek