Avatar uživatele
TheDumpling

Tipy na táborovou hru Minecraft?

Pořádáme táborovou hru ve stylu Minecraftu. Kdyby jste někdo měl nějaké tipy nebo hry, budu za ně moc rád.

Zajímavá 0 před 1394 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ohledně Minecraftu radit nemůžu, jenom chci říct, že mě udivuje, že nejdřív něco pořádáte a až pak hledáte náplň akce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zkuste se ve hrách odkázat na to co děti v té virtuální hře vlastně baví nejvíc:

  1. Těžba kostek, hledání vzácnějších unikátních kostek
  2. Stavba čehokoliv nalezených kostiček
  3. Vzájemné kombinování čehokoliv co dává byť jen vzdálený smysl
  4. Hororové prvky (zombíci přichází v noci) kombinované s předem naplánovanou obranou, která ideálně bude fungovat 🙂

Na každý ten bod se dají vymyslet konkrétní hry v běžném životě. Nejzáludnější asi bude sehnat ty samotné kostky, měly by být početné, nemělo by být možné se o ně zranit, a neměly by mezi nimi chybět obvyklé i unikátní potisky.
https://www.ban­tertoys.com.au­/wp-content/upload­s/2013/10/c2.jpg, otázkou je zda podle charakteru her zvolit malé dřevěné nebo větší molitanové …

A nezapomeňte, děti co hrají minecraft, jsou prostě jen děti, které mají rády stavebnice a rádi kutí, to je celé … oslovíte je čímkoliv co spadá do kategorie her pro zručné kutily a tematiku minecraftu tam můžete dostat jen nějakým postranním efektem, třeba jen výzdobou místnosti a nemusíte ani shánět ty kostky. Minecraft je především o hledání elegantních a kreativních řešení daných úkolů, vy jen ty úkoly přenesete ze světa virtuálního do fyzického a necháte je tvořit tak, jak nakonec oni budou chtít.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Minecraft není moje silná káva, ale předpokládám, že se jedná o hru s těmi virtuálními kostičkami. No, napadlo mě nějaké menší bludiště, kde by se nacházala stanoviště a musely by plnit úkoly (třeba nalézt nějaké předměty, postavit věž). Jinak Astarothova poznámka je na místě. Když něco organizuju, tak mám alespoň promyšlený koncept. A mimoto, je dobré mít i náhradní programy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

jinak kostky nejlépe vyrobíte asi tímto způsobem https://www.y­outube.com/wat­ch?v=VsAeEXYJe­uY, částečně určitě nechte děti aby si je vymalovaly, z větší části je ale potiskněte předem a nechte je třeba jenom slepit dohromady, aby se z té činnosti nestala nudná rutina.

před 1393 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek