jirka F

Těšíte se na Vánoce a silvestr? Už děláte sbírku dárků, nebo ještě čekáte?

Již pouhých 49 dní zbývá do Vánoc, já už mám dárky ve sklepě nachystané a co vy, připravujete se? Pomalu, nebo ještě máte čas? Silvestr zatím neřeším.

Ps: Tato otázka je speciální a zůstane otevřena až do štědrého večera.

Nejlepší odpověď
marci1

Těším se. V zájmu zachování duševního zdraví dárky už mám, jelikož mezi návaly nakupujících dostávám „záchvaty paniky“. 🙂 Zastávám názor: To chce klid! Hlavně před svátky. 🙂

Další odpovědi
Kepler

Moje jediná oslava vánoc je, že si koupím kapra a to je jediné, na co se těším.

Rokio

Dárky pro každého člena rodiny už mám více než měsíc nakoupené. Na Vánoce a Silvestra se moc těším. Uvažuji, že příspěji 1.000 Kč na výdaje související s vánočními svátky.

dubraro

Netěším a nevím ani, co koupit.

cochee

Netěším, tyto záležitosti jsou mi vysoce odporné pro svou vysokou častost výskytu (jednou za pět-sedm let by bohatě stačilo), pro svou totální vlezlou komercionalizaci a v neposlední řadě pro svou spjatost s náboženstvím, alespoň tedy vánoce (jsem antiteista). Řeči o svátcích pokoje a míru apod. jsou mi jen prázdné řeči, realita je jiná. I tvá rétorika zde v této otázce je pro mě vysoce frustrující a nepříjemná – „již jen 49 dní,“ uvědomuješ si, že je to téměř šestina roku a podle tebe tedy „už je snad téměř pozdě“ řešit vánoce?

Drap

Nijak zvláště se netěším, dárky žádné doposud nemám

quentos

Těším, ale nedělám.
„Pomalu, nebo ještě máte čas?“ – čteš si to po sobě vůbec?