lenisek01234

Těšíte se na vánoce? :)

Nejlepší odpověď
Damiana

Anooo strašně moc

Miluji Vánoce! Nikdy s mužem nejsme doma, trávíme je v lázních. Minulý rok se nám obzvlášť vyvedly – jako v té nejkrásnější pohádce. Závěje bílého třpytivého sněhu, bazén a sauna, romantický tanec, perfektní večeře a milé překvapení pod stromečkem. Doufám, že se vyvedou stejně nádherně a moc se na ně těším.:-)

Další odpovědi
Tom20

Ne vůbec !

Doplňuji:
Nemam rád tyhle svátky.

radce

Ne vůbec !

sevos

Ani moc ne !

Sůwa

Ne vůbec !

Doplňuji:
Já Vánoce neslavím a můj vánoční kaktus to respektuje proto pokvete co nevidět.

Poklička

Ani moc ne !

honza19hk

Ani moc ne !

Doplňuji:
nestraš s vánocema,jsou až za 2 měsíce.Jinak pro mě jsou zbytečné.Akorát zdržování běžného pracovního týdne.

GM

Ani moc ne !

elektrikář

Tak ano, normálně

Jistě, co od vás dostanu za dárek???

anonym

Ne vůbec !

Doplňuji:
Vánoce respektuji, ale nemám je ráda od dětství. Jako nějakou tu maličkost pro blízké lidi koupím a také i trochu cukroví se u nás najde – sama ale nepeču. K večeři vinné klobásy nebo řízky s bramborovým salátem. Ani stromek a výzdobu nemáme.