Mili @

Těm co ještě nespí…

Vám všem opět přeji krásnou dobrou noc......
Doplňuji:
Já bych ještě nespala, ale mám chřipajznu…
Tak jsem kapku KO !
:-/

Nejlepší odpověď
panenka

Taky ti Mili přeji krásnou dobrou noc

Další odpovědi
quentos

Tobě taky, i když nechápu ty lidi, co v deset mluví o spaní. A to jdu zejtra do práce na osmou :{))>
Doplňuji:
aha, tož to chápu. to se má člověk vyspat co nejvíc. Tož se brzy uzdrav

Elk

Za sebe děkuji, ale ještě musím dokoukat fotbal. Pak teprve bude Chŕ chŕ…

Neguš

Já jsem spíš „noční pták“.Ale v souvislosti s brouzdáním po netu,bych tu mohl být třeba i do rána.Pro mne je stále co objevovat!Ještě si několik otázek a odpovědí projdu a pak…přeju všem dobrou noc

hanulka11

Hezké sníčky ale mě se ještě opravdu nechce , vybírala jsem dovču -hurááááááááááááááá

ReHu

Na spaní je ještě brzo. Dobrou 🙂.

Mili @

quentosi, četla jsem reakci a zdravím…