Epson

těhotenství

zdravim,měl bych jen dotaz.Pokud apliku nechr.pohlavní styk ale doba je cca 3 minuty jen a nic z muže nevyjde(„neudělá se“) je nějaka možnost že by žena byla těhotná? :-o ..Z mého hlediska je to nemožné ale chci znát nazor i jinych na to..v uvahu berte i třeba zpoždění týden ..
Doplňuji:
Ikdyž je styk hodně pomalý a trva tak kratkou dobu?

Nejlepší odpověď
venkovan

Příroda je mocná. I když muž si myslí, že z něj nic nevyšlo – může dojít k drobnému úniku spermií o kterém ani neví.
A když jsou spermie šikovné – splní svoje poslání založit nový život.
Doplňuji:
Nerozumím – „pomalý a krátkou dobu“. Prostě když spermie uteče, tak je jedno jestli je styk 5 vteřin a nebo dvě hodiny. Mimochodem – 3 minuty jsou celkem dost abys v zápalu vášně se nevšiml co tvoje tělo signalizuje.
Nevěř mnohaminutovým stykům z pornofilmů. To je jen hraný film – a tam je možné i nemožné.

Další odpovědi
anonym

I v sekretu, který se objevuje před ejakulací může být určité množství spermií. Tedy promiň, ale ty budeš asi přítel a milenec za všechny prachy! :((

anonym

Názor? Bude dobré podívat se po kočárku. Jojo, riskovat se zbytečně nemá. Nic není nemožné, naopak – možné je všechno.
Hlavně v případě předpokládaného ani potvrzeného těhotenství neříkej, že jsi si jistý tím, že za to nemůžeš. To by mohlo tvou přítelkyni hluboce urazit.

radce

Vyse uvedene reakce jsou pravdive, k tomu aby holka otehotnela se chlap nemusi „udelat“, staci zasunout a trosku se vzrusit…
Nebo mozna spis v obracenem poradi…
Na moznem riziku to nic nemeni…

Pájo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-se-doplaci-za-postinor
Doplňuji:
První tabletu Postinor-2 co nejdříve (ale ne později než do 72 hodin tj. 3 dnů) po nechráněném pohlavním styku.

Druhou tabletu 12 hodin (ne později než 16 hodin) po první tabletě.

Lukasy

Na otěhotněni nemá vliv čas ani rychlost sexu.
Stačí kapka a je z tebe taťka.

Pajka.111

Osobně bych ti doporučila komplexnější vitamíny, než jen jedny. Užívala jsem tyto https://www.chytre-miminko.cz/pro­dukty/chytre-miminko-superfolin-1/ a spokojenost maximální. Užívala jsem je pak i v těhu a vše proběhlo hladce.

XenieRo

To jsem ráda, že jsem na tuto diskuzi narazila :) Chtěla jsem se vás zeptat… Jaké jsou podle vás nejlepší vitamíny pro těhotné? Jsem v první trimestru a na gyn mi říkali, že by bylo vhodné nějaké ty vitamíny brát. Jaké berete vy a jaké tedy můžete doporučit?

Sonka Pop

Pokud se chystáš na těhu, tak doporučuju určitě vitamínky. Kyselina listová je mocná, sama vím, o čem mluvím. Užíváš nějaké vitamíny?

Pajka.111

Kyselina listová je před i v těhu neskutečně důležitá. Ale nejen ta, potřebných je více vitamínů. Doporučuju vitamíny Chytré miminko, ty jsou nejlepší.

SuzanKa

Tys je brala celé těhotentví? Já jsem v 2.trimestru a před tím jsem žádné vitamíny nebrala. Je vhodné s nimi žačít?