Avatar uživatele
anonym

Odkdy začínají v těhotenství ranní nevolnosti?

Odkdy začínají v těhotenství ranní nevolnosti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5287 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
eva

u prvního dítěte mi nebylo špatně vůbec a u druhého už asi od druhého týdne ☼

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal

Přibližně ve třetím měsíci.Ale je to velmi individuální.Něk­terá žena netrpí nevolnostma po ránu vůbec.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
MARTI-V

Michale,ve třetím měsíci se hormon HCG již snižuje a ranní nevolnosti naopak odeznívají!!! Každá žena to má ale jiné,znám případy,kdy ženy začaly zvracet až okolo 7–8 měsíce,ale nejspíš to bylo způsobeno zvětšenou dělohou tlačící na žaludek..vyvolává to pálení žáhy a nevolnosti kdykoliv během dne-nejen ráno. Na ranní nevolnosti je výborné si připraavit k posteli pití a sušenku nebo třeba jen kousek rohlíku a hned po probuzení to spapkat a až cca za pět minut vylézt pomalu z postele. Já mám čtyřměsíční holčičku a nezvracela jsem za těhotenství ani jednou,ani před nebo při porodu. Hodně štěstí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina82

Ranní nevolnosti v těhotenství jsou nejčastější v prvním trimestru, takže vlastně úplně na začátku, odeznívají pak někdy ve 12. týdnu, ale u někoho můžou přetrvávat i dýl. A navíc, nemusí to být jen ranní nevolnosti, ale klidně i večerní nebo celodenní. Ale jsou i takové případy (třeba já:-)), které vůbec žádné nevolnosti za celou dobu těhotenství nemají… Je to různé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mamka Zlatka

Ahojky, ja se pripojuji k Martince. Nejcasteji jsou nevolnosti v prvnim trimestu, protoze telo si zvyka na nove teleso v tele a hormony se upravuji postupne. Take plod a zvetsujici se deloha muze pomalu tlacit na nektere vnitri organy, ale je jeste prilis mala, takze tohle je jen vyjimecny pripad.
Ja ze sve osobni zkusenosti mohu rici, ze jsem zadne nevolnosti nemela a cele me tehotenstvi probehlo v maximalnim klidu. Jeste jsem celych 9 mesicu cestovala, dokoncovala skolu a 14 dni pred porodem dodelavala statnice a tyden pred porodem jsem tancila v baru a oslavovala s mymi spoluzaky. Pokud se chces dozvedet vice, tak klidne mrkni na muj blog, jak tehotenstvi muze byt krasne. http://mumteachin­g.com/pregnan­cy/

Zdroj: http://mumteachin­g.com/pregnan­cy/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SarrahParker

Co si o těch vitamínech myslíte? Nezatěžují zbytečně tělo?

Avatar uživatele
GabulkaA

Maminky, když vám tvrdlo břicho, co jste na to braly?

před 1056 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

No, jo, ale na trhu je toho celá řada :/ Našla jsem si tyto vitamíny https://www.ona-pharm.cz/superfolin-1/. Jsou docela dost doporučované, tak jsem vás chtěla poprosit o váš názor. Díky moc.

před 1567 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

A ty jsi brala jaké vitamíny?

před 1569 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Ahoj všem, prosím, měla bych dotaz… Jaké vitamíny v ranném těhotenství? Koukala, co by bylo vhodné, ale nějak neumím vybrat… Díky moc za info.

před 1614 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahojky :) Hele, já jsem brala vitamíny Chytré miminko a s těma jsem byla spokojená moc. Tak se na ně zkus zeptat v lékárně.

před 1597 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

A v lékárně je jedno jaké? :) Mají je všude? Kolik ty vitamíny stojí?

před 1597 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahojky :) Za mě ano, nikde jsem neměla problém :) Ale klidně mrkni na net :)

před 1597 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy