akirka

těhotenství

Dobrý den,chtela bych se zeptat,s přítelem se pokousíme o miminko.před dvema dny mi skoncila menstruace a meli jsme pohlavni styk,pritel se do me udelal.antikoncepci neberu asi mesic a pul.je moznost ze otehotnim?a za jak dlouho to zjistim po styku?dekuji moc za odpoved

Nejlepší odpověď
LuciJe

Pokud Vám menstruace skončila před dvěma dny, není pravděpodobné, že byste v tuto dobu měla ovulaci a tedy plodné období. Stoprocentně to sice vyloučit nelze, ale spíše to zkuste znovu zhruba v polovině cyklu (pravděpodobné plodné dny si můžete spočítat na odkazu níže).

Otěhotnění obvykle (ne nezbytně) signalizuje vynechání menstruace v obvyklém termínu, stejně tak většina těhotenských testů uvádí, že již v tomto termínu jsou schopné případné těhotenství potvrdit. Některé další „příznaky“ těhotenství však můžete pozorovat i dříve.

Zdroj: http://www.plodne-dny-vypocet.cz/

Další odpovědi
panenka

po styku se to dá zjistit až po měsíci protože pokud by se ti neobjevila menstruace pak je to důvod udělat si těhotenský test a navštívit svého gynekologa ultrazvuk a svého gynekologa ten ti pak vezme patřičné vzorky včetně udělání ultrazvuku nejrichlejší zjištění je ale test těhotenský z lékárny.

kenyrts

tady je další link co by se vám mohl hodit:

Zdroj: http://www.te­hotenstviaz.cz/in­dex.php

eva

Mě se podařilo otěhotnět až za rok po vysazení antikoncepce a otěhotněla jsem šestnáctý den od prvního dne menstruace.Tě­hotenský test určí těhotenství už asi po týdnu.Naše malá už měla před týdnem rok a je úžasná.Držím palečky ať se vám to brzo podaří 🙂 .