Avatar uživatele
anonym

Těhotenství

nemohu otehotnit co msm delat prosim o radu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4525 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

to,že nemůžete otěhotnět,může mít spoustu důvodů. Jelikož nepíšete žádné bližší informace,tak Vám poradím jednu věc,která se domnívám pomohla mě. Bezprostředně po styku,jsem si strčila polštář pod zadek a v téhle poloze jsem vydržela klidně hodinu,někdy jsem u toho i usnula. Nejsem si jistá,jestli to bylo kvůli tomu,nebo díky náhodě,ale podařilo se. Držím palce a přeji hodně trpělivosti

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Z vlastní zkušenosti i zkušenosti mnoha lidí kolem sebe, můžu říci jen jediné. Nemyslet na to a snažit se být maximálně v pohodě. Hodně žen otěhotní během dovolené a není to náhoda. Je to dané tím, že během dovolené je člověk méně vystresovaný, než obvykle. Takže to chce opravdu maximální klid.
Pokud byste se dlouho snažili neúspěšně, v dnešní době je na tom lékařská věda v téhle oblasti už hodně dobře, takže můžete požádat o pomoc i lékaře, ale to bych nechala až jako poslední možnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Taky mám hodně známých co mají stejný problem jako vy.Bylo jim doporučeno od lékaře změnit podnebí a odcestovat někam mimo.
Našla jsem vám i zaručené rady naších babiček které pomájí k otěhotnění tak se podívejte zde v odkaze.přeji vám hodně štěstí aby se vám to podařilo

Zdroj: http://www.novinky.cz/zena/det i/176124-rady-nasich-babicek-j ak-zarucene-otehotnet.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

V podstatě odpovím to co ostatní kolegyně. Pokud se o miminko pokoušíte teprve krátce, ještě bych nespěchala k lékaři a dál to zkoušela. NEMYSLETE na to a vůbec se nestresujte! To je nejhorší zabiják oplodnění.
Určitě si s přítelem udělejte pár dní volno, ale nesmí to být jenom o tom, že budete plodit potomka. Myslete na úplně jiné věci.

Pokud už to trvá delší dobu, přes půl rok, nebo rok, zajděte si za lékařem. Dnes v době možností IVF, se vám jiště zadaří.

Také záleží kolik vám je let, ten jste bohužel neuvedla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

znamá také nemohla otehotnět docela dlouho...řekli ji,že má být v klidu,zbytečně se nestresovat,nemyslet na to...a pak jeli na dovolenou a ona pak přišla že čekají rodinu-miminko...

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NickD

Klid a pohoda je v tomto případě hodně důležitá! Taky je nejlepší na to nemyslet a představovat si,že si zkrátka jen užíváte sexu tak jako málokdo bez ochrany a ostatních pomůcek.I to vám pomůže do pohody.Jadna ze zkušeností je,používat alespoň tři měsíce pravidelně antikoncepci.Poté ji vysadit,udělat si pauzu a pak to zkusit.Hodně lidem to takhle pomohlo a vyšlo.Doporučují to i někteří gynekologové a dokonce i v Brně na umělém oplodnění,kde je jinak jedna z posledních možností otěhotnět.Ostatně tam vám řeknou to samé...být hlavně v pohodě a nemyslet na to.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
SuzanKa

A jak dlouho to trvá? A kolik ti je? Řešila jsi to s nějakým doktorem? Asi IVF, ne? Já jsem byla a byla jsem na https://www.ivf-zlin.cz/ a spokojenost maximální.

Nový příspěvek