misicka2310

nevolností.......

Ahojky jsem v 39 tydnu těhotenství a chtěla jsem se zeptat jestli je normální že jsem před otěhotněním 2krát a pak i asy v 10 tydnu těhotenství omdlévala s tím že jsem se asy pov5 minutách probrala a šla dál v celém těhotenství se mi špatně dýchá točí hlava .Před týdnem jsem byla na křivce na poslech miminka a měla jsem ležet 30min. a to byl konec asy po20 min.sem se začla hrozně potit a začala jsem mít takový pocit jako když usínám prostě jako kdybych omdlévala i v leže je to tím těhotenstvím nebo spíš je to normální mám strach že se mi něco stane při porodu nebo tak děkuji

Nejlepší odpověď
afro.minerva

Musíš to jít říct gynekologovi. Nemusí to být nic a může to být něco. Aspoň mu to zavolej.

Další odpovědi
johny.bello

Myslím že bys měla informovat obvodní dr. nebo gynekologa svého. Možná tě pošlou na nějaké vyšetření protože omdlévání v těhotenství není zcela běžná záležitost. I když mi sestřička v poradně říkala že kdyby se mi udělalo při natáčení ozev na zádech špatně že se mám otočit na bok a říct jí to protože jim tam jedna takhle omdlela.

anetadela1

Misicko2310, já si fakt myslím, že to hrozně, ale hrozně prožíváš. Nenervuj se tolik. Už jsem ti to jednou psala. Já chápu, že když je to první těhotenství, že máš strach. Ale to má každá. Mě se taky špatně dýchalo. Starší dceři jsem nebyla ani schopná přečíst pohádku, jak mě to zmáhalo.
Hlavně až to na tebe přijde, tak budď uvolněná. Já vím, to se mi to píše. Já při prvním porodu omdlela a nespolupracovala jsem a málem se mi přidusila dcera. Naštěstí z toho vyšla „jen“ s velkým hematomem na hlavičce, který se jí ztratil, tím jak rostla. Dokonce jsem tam manžela i seřvala a prohlásila, že už rodit nikdy nehodlám. Tak mě p. doktorka uklidnila a řekla mi, že za 2 roky jsem tam znova. Málem jsem ji chudáka poslala někam. A druhý porod? Brnkačka. Protože jsem věděla do čeho jdu. Byla jsem vysmátá a doktorka (shodou okolností ta samá) se smála semnou a říkala mi, že takovou rodičku tam hodně dlouho neměli. A za 20 min. byla druhá dcera na světě.

Co z toho plyne?? Hlavně být v pohodě a bez nervů. Moc ti přeju, abys byla v pohodě a další dotaz tady na Odpovědích.cz byl, že už jsi z porodnice doma a máš krásný miminko.
Neboj za pár dní to bueš mít za sebou.
Hodně štěstí.

bond73

Pisete,ze jste omdlela jeste pred tehotenstvim.Dom­nivam se,ze to, co se vam deje nyni, ke konci tehotenstvi,to tezke dychasi, ospalost atd,je spojeno s timto tehotenstvim,ovsem, co se tyce toho omdlevani, pred tehotenstvim,toto by melo byt, dovystreno,ale to az po porodu a po sestinedelich,kdy se vse vrati zpet.Uz jsem zde, jednou odpovidal pani,ktera mela take strach z porodu,opravdu se nemate ceho bat,my,jakozto CR,mame porodnictvi na vysoke urovni,velice kvalifikovane porodniky,nic,vam nehrozi,uvedomte si,ze porod neni nemoc,je to prirozena vec.Preju ,zdrave miminko a vy at jste take – hodne stesti.