Barvení vlasů v těhotenství?

Dobrý den, jsem ve 22. týdnu těhotenství a chtěla bych se zeptat, zda si mohu obarvit vlasy,
jestli to neuškodí miminku apod. Moc díky .

Nejlepší odpověď
aneli27

Dobrý den,
nemyslím si, že by barvení vlasů mělo škodit plodu nebo přispívat k ničení vlasů. Vzhledem k hormonálním změnám v těle ale mohou být vlasy citlivější. Pokud se vlasy oslabí a více se mastí, je vhodné používat jemný šampon na časté mytí a jen lehký styling, který zbytečně nezatěžuje. Na suché a křehké vlasy volte hydratační péči. Starejte se o vlasy podle jejich stávající kvality a počítejte s tím, že po porodu se vlasy ještě změní. Proto si nový střih dopřejte až po šestinedělí.

Další odpovědi
alenka901

barveni vlasů v těhotenství se nedoporučuje ,ne jenom kvuli plodu, ale je to převážně kvuli hormonum. Vlas barvu nedokáze tolik přijmout a proto právě třeba u melírů může dojít k tomu že místo krásných blond pramínků, budete pěkně zrzavé