terry

Tankujete u Shell nebo Esso? Ani jsem nikde v ČR benzínku Esso neviděla. Asi jich moc není. Kde tankujete nejčastěji?

Přišel mi už opakovaně mail nabádající k bojkotu jmenovaných benzínek.

Nejlepší odpověď
hanulka11

to už bude 5–6 let kdy Esso převzal Agip

Další odpovědi
briketka10

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/114106-z-benzinek-esso-bude-agip.html

Deli

U Globusu tankuji nejčastěji, fajn cena, při cestě z nákupu, placení z okénka… Nebo u Makra.

jendahun

Esso tady u nás není,roky jsem tankoval u Shell a používal jejich věrnostní kartu.Před rokem jsem na Shell natankoval a během jedné hodiny zadřel dvě pily.Postavili se k tomu chlapsky..poslali mě do.....Naštvali mě s tím,že pořád vymýšlejí nějaké nové druhy benzínu,aby vytáhli z lidí peníze,kvalita už dávno není to co bývala a benzín mají drahý.Za jejich body si na konci roku koupím tak akorát jednu pikslu piva.Tak jsem se na ně vykašlal a beru tam jen plyn.Kvalitou a cenou benzínu je podle mě v poslední době jednička(aspoň tady u nás)Avanti.Patří to myslím pod ÖMW.

roxy52

Já tedˇ už nejraději tankuju v hospodě.Za litr piva dám 24 Kč.

venkovan

Ty bojkoty Shellu jsou už leta a stejně k ničemu nejsou. Nicméně u něj netankuji, pokud nejde o život. Mám pocit, že cenově je trochu výš a kvalitou si nejsem jist.
kde nakupuji, nenapíši, ale ne u obchoďáků.
A k těm blokacím.
Evropa se rozhodla, že zablokuje roku z Iránu (doufám, že je to správná země). naivně se domnívá, že tento stát potrestají. Jednak Jak jsem dnes zaslechl, Irán řekl, když chcete blokovat, tak ne od léta, až si najdete jiné zdroje, ale hned. A tak se připravme na vysokou cenu ropy a taky na super kolotoč v EU.
Trest bude stejně na nic, protože ropu od Iránu koupí Čína a my budem jen koukat na naše ceny. Evropa nějak zapomíná, že je díky zavislosti na surovinách z venčí prakticky už na druhé koleji.