Avatar uživatele
Drap

Taky vám zde schází barbakan ?

Nějak mě tady posledné dpbou chybí. Nevíte co s ním je ?
Doplňuji:
Dr.Axl má opět informace, které my ostatní nemáme. Díky mu za ně.

Barbakanovi asi všichni držíme palce a přejeme rychlé uzdravení

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 15Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, annas, aramah, anonym, johana 56, tom004, Bublinnka, Deli, Sůwa, Damiana, briketka10, zzzzz, david22, anonym, Nazdar Bazar před 4208 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zatímco vy se tu handrkujete kvůli kravinám, on zápolí se životem po pondělní těžké dopravní nehodě.
V současné době je v umělém spánku, ale od středy je už jeho stav stabilizován. Doufejme, že se mu nakonec podaří vylízat s minimálními následky
(Rubrika Zábava, v tomto případě není příliš vkusná).
Skutečný život je daleko krutější, než virtuální hrátky.
Doplňuji:
P.S. Posedlost virtuálním chatováním se někdy může zvrhnout v nejapné vtípky, „kdo se zapomněl u popelnic“ i v situacích, kdy už může jít v reálnu fakt do tuhého.
Na dotaz „Nevíte, co s ním je?“ – věcná odpověď, měl nehodu.
Pro spekulanty v diskuzi, občas se podívejte do evidence všech dopravních nehod v kombinaci s kampaní „Nemyslíš, zaplatíš!“
Jezděte opatrně! V počtu mrtvých na silnicích máme nelichotivé 2 místo v EU hned za Slovinskem.
(Smutné je, že bulvární média točí samé info z černé kroniky, ale pozitivních zpráv je pomálu, protože kvůli financování z reklamního trhu potřebují sledovanost za každou cenu).

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Já už se na něj chystala taky zeptat, mně taky chybí se svými trefnými poznámkami. Někdo, kdo ho zná déle, než já, by mu třeba mohl poslat zprávu interní poštou, co je s ním

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Nespíš musí taky někdy pracovat, chlapec. To není jako někteří důchodci ( třeba já ). ☼
Doplňuji:
Díky za falešný body, to nemuselo bejt 😁. Mně jich dneska ubylo…

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Barbakana zde samozřejmě všichni postrádáme a zajisté mu přejeme, aby se mezi nás ve zdraví vrátil, jakmile jen to bude možné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Dr.pečárka: existují jistá nepsaná pravidla slušnosti, kterých se ti asi nedostalo, zdravotní stav uživatelů poradny není něco co by se tu mělo veřejně probírat… on ti snad barbakan svolení k tomu abys tu rozhlašoval jak na tom je? nevypadá to podle toho jak je rozzuřenej…a zdá se že ani netuší jak jsi se k té informaci dostal, kdo ví kde všude jsi šťoural než jsi se došťoural..

já chápu že ti dělá dobře být stále středem pozornosti ale existuje určitá hranice…

před 4193 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

ad Dr.Axl: Díky za informaci, i když velice šokující. Tohle je přesně ta chvíle, kdy je najednou až moc zřetelně poznat ten zásadní rozdíl mezi virtuálním a reálným světem. Barbakanovi přeji též brzké uzdravení.

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tom004

Říká se, že „život je boj“, tak věřím, že ten svůj vyhraje a brzo se vrátí.

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Nějaké úvahy o správné rubrice jdou nyní stranou,hlavně aby se z toho Barbakan dostal a ve zdraví se vrátil mezi nás!

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Přeji barbakanovi hodně síly,vůle a brzké uzdravení.(Vím,jak umí být život krutý…)

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Výnimočne ďakujem Dr.Axlovi za avízo na túto otázku, prečítala som si jeho vysvetlenie a barbakanovi prajem vyliečenie bez následkov.

Súhlasím, že rubrika ´zábava´ nie je vhodná, ale podľa vyvodení Dr.Axlom často kritizovanom zaraďovaní ´aktualít užívateľov´ do Aktualít, nepatrí to ani do rubriky Aktuality, tak kam to patrí, ak pýtajúci nevie, že sa pýta na nehodu?
Možno treba navrhnúť novú rubriku: „Aktuality zo života užívateľov“, kde sa nebodovo môžu oznamovať, nielen pýtať uživateľské informácie.

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Možná by následně mohl admin šoupnout do Muži a zdraví.

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Barbakanovi držíme všechny pěsti i tlapičky. Je to zvláštní – že by se Dr.A a B. kamarádili není pravděpodobné, tak by mne docela zajímalo, kde ty informace bere. Aspoň si musel rejpnout, že je to v rubrice zábava – copak to někdo z nás mohl tušit? Že je skutečný život krutější než virtuální hrátky snad všichni víme, proto tu hledáme rozptýlení a pobavení a ne mentorování ☼

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ad Sůwa, tentokrát mi křivdíš, nebylas tu jednak před rokem, kdy jsme normálně komunikovali a párkrát jsme tu přece řešili, jak může být zdání na netu ošidné. Plno lidí se tu tváří značně jinak, než v reálu jsou.
Samozřejmě Drap nemohl tušit, takže repliku laskavě berte jen jako kontrast k realitě, že barbakanova nehoda není zrovna k pobavení.
A když už pouštíš své fantazie zvědavosti na špacír, mohla bys mi nějak vysvětlit, jak bychom asi komunikovali, když je na hadičkách a zatím k němu pouští jen jeho ženu?
Samas tu párkrát narážela na diskrétnost, tak nepátrej a dopřej mu klidné uzdravení.

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Kdepak, nekřivdím. Před rokem jsem tu byla a dokonce jsem s tebou komunikovala i po mailu, čehož dodnes lituji, protože jsi sice poděkoval za důvěru, ale pak jsi tu všechno ze soukromé korespondence v „upravené“ formě vyžvanil.
Dneska bych si o tebe neopřela ani kolo a to i přes to, že pro dnešní den jsi pro všechny svým způsobem hrdinou. Barbakana, sice virtuálně, ale znám nejdéle ze všech zdejších uživatelů. V minulosti jsme spolu řešili řadu osobních záležitostí, ale ani jeden z nás důvěru nezneužil. Proto mne jeho zdravotní stav zajímá a zvědavost to rozhodně není. Možná, že to vyšlo tvé kamarádce v kartách.
Barbakane, prosím Tě, uzdrav se nám brzy ♥♥♥

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Dr., a tomuhle vy rikate diskretnost ? co jste tady vsechno napsal ?
… B. napisu soukrome .. -iv-

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Otevřel to přece Drap, kde nebyly na místě nějaké rádobyvtipné dohady, jedná-li se o vážnou kauzu.

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

…pisete : jedna-li se o vaznou kauzu … … :

tak kam s ni .. ? nejdrive za ockou a pak hned na odpovedi !
… -iv-

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

„Otevřel to přece Drap“
ale z neznalosti nehody, takisto i všetci, čo odpovedali pred vami. Vďaka vašej informácii sa vec objasnila. Preto ostatní, okrem ocka, prestali dávať odpovede a prinie vyzdravenia vložili do diskusie.
Chápem, že nemôžte hovoriť za ocka, ale zdá sa mi nefér na nešťastí zarábať body. Moje riešene v takom prípade: nahlásila by som svoju odpoveď ako závadnú (ostatné) a jej text vložila do diskusie.
Na nešťastí iného sa nezarába – ani body!

před 4207 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

Taky by mě zajímalo, odkuď to on ví :)

Pokud je to ovšem pravda, budeme všichni držet B. palce, ať se k nám ve zdraví vrátí.

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Davide, nevim, odkud to vi .., ale vim, ze to vi i ocko … odpovidala pred Dr. odpovedi a prala mu, aby se k nam ve zdravi vratil .. je to poznat podle casu .. :

ocko

Barbakana zde samozřejmě všichni postrádáme a zajisté mu přejeme, aby se mezi nás ve zdraví vrátil, jakmile jen to bude možné.

Udělit odpovědi palec 1Nominace: 0NahlásitVložena před 35 min

Dr.Axl

Zatímco vy se tu handrkujete kvůli kravinám, on zápolí se životem po pondělní těžké dopravní nehodě.
V současné době je v umělém spánku, ale od středy je už jeho stav stabilizován. Doufejme, že se mu nakonec podaří vylízat s minimálními následky
(Rubrika Zábava, v tomto případě není příliš vkusná).
Skutečný život je daleko krutější, než virtuální hrátky.

Udělit odpovědi palec 1Nominace: 0NahlásitVložena před 13 min

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
david22

Jo časově to odpovídá. Nechápu, odkuď to ti lidi vědí. Ale vidím, že někteří uživatelé tento server dost prožívají :)

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

Dr.Axle co vy všechno nevíte – jen žasnu
přeji mu samozřejmě uzdravení

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

hanulko, žasnutí mu zrovna moc nepomůže, spíše místo netových palců – držet ty vlastní, hmatatelné.

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nedávno se někdo (mám pocit, že to byl Dědvševěd) ptal na bolaka i na barbakana. Bolak se mezitím objevil, zřejmě našel tu správnou popelnici, aby vysypal koš. 🙂 Barbakan mlčí …

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Taky přeji uzdravení.

před 4208 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek