Kepler

Schází nějaká kategorie uživatelů? Která se vám zdá nejpočetnější?

Tedy v oboru hodnocení příspěvků?

Nejlepší odpověď
ivzez

Hodnotí jenom ty odpovědi, které se mu líbí

Já to nesleduji, jenom mi jednou padlo do oka,
že dobrý uživatel (dobře odpovídá) ohodnotil chybnou
nebo nesmyslnou odpověď jiného uživatele.
Od té doby si těch dvou všímám dál a vidím, že se bodují navzájem.

Přiznám se, že mne to dost zklamalo, do té doby jsem toho dobrého
považovala za rozumného a spravedlivého.
____

Přes výše uvedené si myslím, že tu většina lidí
hodnotí ty odpovědi, které považují za správné nebo
ty, které se jim líbí. (Soudím podle sebe.)

Další odpovědi
JáJsemKarel!

Jiná kategorie?

Je zmaten touto otázkou.

Palpatine

Hodnotí jenom ty odpovědi, které se mu líbí

Musím se přiznat, že jsem taky formulaci otázky zprvu nerozuměl, ale po kratším přemýšlení jsem to pochopil.

Každopádně bych řekl, že většina uživatelů zde hodnotí spíše tak, jak se jim líbí. Dle mého tak 70%, nějakých 20% zde nehodnotí zásadně nic a zbytek je to ostatní.

Palpatine

Musím ještě poznamenat, že tím myslím hlavně aktivní uživatele. Samozřejmě že asi většina lidí, takových kteří zde chodí 2×-3× za rok nehodnotí ale ani neodpovídají, jen si třeba otázku a odpovědi přečtou.

led

Ankete je je dobre formulovaná. Na dve rozdielné otázky nemôže byť jedna odpoveď.
Pripadá mi to ako niektoré zákony, akoby boli pod obojím, aj tak aj tak. A potom musí nastúpiť novelizácia daného zákona, aby sa jasne definoval.

led

Prepáčte chybu v 1.vete, má byť: Anketa nie je dobre formulovaná

hapiky

Já jen nechápu, co jsou ty kategorie

led

Kepler rozdelil užívateľov na 5 základných kategórií, viď body 1–5 a do kategorie s iným názorom.