kilimanjor

Taky vám přijde novinář a moderátor Jan Tuna jako strašně nesympatický člověk?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Bez komentáře

Jeho pořad A DOST! je spíše o senzaci (viz tituly jeho videí), šokovat a trochu vystrašit. Alespoň takové pocity jsem měl z jeho dílů. Ale spíše hodnotím ten pořad.

Další odpovědi
Rokio

Bez komentáře

!!!jiná odpověď!!!

Nemohu posoudit. Neznám tohoto člověka.

Mc Merkurion

Bez komentáře

… ne, není to ani novinář, ani moderátor, je jen hlásná trouba seznamu, placená víme kým, jež za každou špínou vidí řepku, Babiše a všechno nafoukne … kdys stálo aDost za, byly tam zajímavý reportáže, ale teďkon je to moc přehnaný (když jdou párky dobrý >>> jsou z Vodňan, když špatný >>> tak ze svěřeneckého atd. ), … jde ten pořad do kopru, a na tom se shodli v komentářích i antibanišovci …

elkon

Ne

A někteří asi neví, co je to bez komentáře.

Arne1

Ne

Emefej

Bez komentáře

Vůbec netuším, o koho jde.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mc Merkurion

@elkon: tak mi sakra řekni, jak mám odpovědět: když napíšu NE, budu lhát, že je mi sympatickej, když ANO, přiznám, že mi nesympatickej, ale buduj souhlasit, že je to novinář, takže BEZ KOMENTÁŘE jsem zodpovědně odpověděl, jakej mám názor …