Avatar uživatele
jendahun

Taky u vás tak kvílí meluzína?

Máme plastové okna,ale meluzína kvílí jak steklá.Něco se jí nelíbí.Dnes jsem do lesa nejel,včera jsem chytil smyk a jen náhodou nebyl průser.Hodinu jsem sundával v tom mrazu řetězy.
Dnes to tady tak duje,že jsem měl strach.Působí to na mne strašidelně a jsem nervózní.Jak to působí na vás – kvílení větru?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Andělé, briketka10 před 4461 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Také dnes ne,ale kvílení meluzíny mám strašně moc ráda. Asi jsem divná,ale miluju to,vždy dětem řeknu: poslouchejte ten skvostný zvuk meluzíny a oni na mě nechápavě koukaj-a co jako…:-)) Na chodbičce mi táhne od dveří,musím dát nové těsnění,zatím si tam můžeme klidně pouštět draky. Tamtudy mi meluzína kvílá o sto šest:-)
Doslova se kochám v lese,když šumí listí bříz od větru,tj.pro mě opravdová lahoda..jsem asi byla Divá Bára v minulém životě..:-)
Ale od té doby,co jsem se dusila při silné vichřici a prudkém dešti,nemám dobrý pocit,když je venku velká fujavice,nahání mi to trochu strach…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Tak dneska zrovna ne, ale když náhodou někdy jo, tak se mi to hrozně líbí,,,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Za mého mládí měly domy kastlová okna a zejména těmi starými docela profukovalo. Proto lidé vnitřní protor mezi okny izolovali různě ozdobenými poduškami. A když ani to nepomohlo, dávala babička na parapet talíř s moukou aby, jak říkávala, meluzína přestala naříkat. Třeba to pomůže i dnes, vyzkoušejte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

u nás v Pardubicích je slunečno a –7°C nekvílí, když hodně fouká, tak v noci nespím, práská to do protipožárního plechu na střeše a to je rámus jako o Silvestru i když je bouřka nebo slejvák s kroupama..
jako v hororuu..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nádhera, mě se to také moc líbí. Zvlášť, když to není ve městě, ale někde v zastrčené horské nebo lesní chaloupce, v prachových peřinách, v puntíkovaném hrnku skořicový čaj, na stolku štrůdl, milý mi předčítá pohádku a meluzína dotváří krásnou kulisu. U takového Sedmera krkavců hraje naprosto spolehlivě. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Také mám plastová, kontroloval jsem montáž a zabudování. Ani si nehvízdne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek