Drap

Taky si myslíte že takového stavu se nedožijete ?

http://www.stre­am.cz/video/66566-novorocni-projev-prezidenta-cr

Nejlepší odpověď
Jikra

No tak já už asi ne páč mi čouhá parte z kapsy ale vy mladší…no nevím,nevím.Ale zase se máte na co těšit.

Další odpovědi
Bičiště

Tomu se říká komunismus! Už o tom zpíval levicový umělec Jan Werich – když všechno všichni všechněm dáme, tak budem mít všechno dohromady. Nic nového!

briketka10

možná i jo, ale později !!

pizlicka

hihihih:-)))))))na tech zlodejskych institucich neco skutecne bude.jenze bez nich by tu byla hotova anarchie,proto tu jsou.nadarmo se nerika,od doby,co clovek cloveku vladne,tak jen k jeho skode.v kolik vlád lide vkladali nadeji a kazda selhala.