sesednizkola

Taky někdy přemejšlíte nad blbostma?

Vody bylo dva a půl litrů, stalo to dva a půl litru a v kapse na automatech jsem prohrál pět litrů. Takže v penězích dva a půl litru je dva a půl litru a pokud jde o vodu, je to dva a půl litrů vody?

Vždyť je to přeci jasné, samozřejmě, že dva a půl jednoho litru, ať už jde o vodu nebo o peníze. Přesto jsem o tomhle přemýšlet vydržel asi deset minut, vzpomenout si na sve udaje a napsat otazku sem. Až když jsem si ji přečet mi to došlo. Taky vás zasekla nějaká blbost v poslední době?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Kdyby jen někdy! ;) :D :D

Další odpovědi
Shoehardt

Ano a zrovna včera!
Byli jsme se podívat na MČR v ploché dráze v Kopřivnici a moje malá dcerka mi říká:„To je zajímavé, že když má někdo poruchu na motorce, tak je to vždycky ten poslední“.

A víte, že jsem nad tím nějakou dobu hloubal?! 🙂

Klaproth

Ne, přenechávám to povolanějším.

Rokio

V podstatě pořád, a to hlavně na Odpovědi.cz.

zjentek

Nikdy!