Mirdas

Také vídáváte svou neoblíbenou reklamu všude ?

Samozřejmě se to nemusí týkat jen reklam, ale prakticky všeho co v tu chvíli neradi slyšíte, se jednoduše valí ze všech stran.
Mne se to stalo nedávno. Reklamy v televizi rozhodně nevyhledávám, spíše je ignoruji. Ovšem jedna mne začala lézt tak na nervy, že jsem jednoduše přepnul a tam zase ona. Přepnu dále a po chvíli opět ta reklama. Ráno otevřu noviny a tam fotka k té reklamě. To samé na zastávce MHD. A odpoledne v rádiu. Večer se vše opakuje.
Zřejmě to bude že jsme k danému tématu více vnímaví a tak každý podnět více sledujeme.

Stalo se vám již také něco podobného ?
Doplňuji:

Nemusí se to týkat jen reklam.
Jako malý jsem opravdu nechtěně rozbil v sousedství okno a zbaběle jsem utekl i nepřiznal se.
Od té doby mne připadalo že stále na rozbitá okna všude narážím. Od Chaplina vtelevizi, až po dětské knihy. Nakonec jsem se přiznal.
Ovlivňuje snad větší vnímání okolí nepříjemná, nebo nechtěná událost, setkání a podobně ?
_

Nejlepší odpověď
gecco

Přiznám se, že asi nemám „neoblíbenou reklamu“ – aspoň zatím se mi daří reklamy natolik ´ignorovat´ (ťukyťuk), že si jich prostě nevšímám…
😉
Doplňuji:
…„Ovlivňuje snad větší vnímání okolí nepříjemná, nebo nechtěná událost, setkání a podobně ?“…
Jákákoli zkušenost (tedy nejen negativní) ovlivňuje tvé vnímání (a i ´citlivost´ na vnímané – včetně reklam).

Další odpovědi
zzzlatokopka

No je to jasné, ta reklama tě sleduje:-DDDD

cochee

Samozřejmě. Zelený zm*d z Alzy je všude.

honza19hk

na telvizi vůbec nakoukám, stejně tam hovno dávaj a na internetu je mám zablokovaný.A podél silnic je neřešim.

Putin

Kdysi se stala jedna dobrá věc; Jedna dívka byla těhotná a její otec to nevěděl, jenomže potom mu začali házet do schránek letáky se zbožím pro novorozence, otec z toho později zjistil, že je těhotná, ale dívka řekla, že o tom ví jen ona a její přítel a že neví proč jí do schránky hází zrovna letáky pro těhotné. Potom zjistili, že když si byla ta dívka prohlížet v jednom obchodě oblečky pro novorozence, tak ji nějak sledovali a jako reklamní „trik“ jí začali posílat zrovna letáky na to téma aby měli dalšího zájemce 😁 Co z toho plyne? Asi se ti to zboží snaží psychicky podstrčit! 😁