dust8

Také vás děsí či za mlada děsilo toto intro?

Mě teda fest. I dnes mám zimomriavky v zádech.

Zde: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Vpqffgak7To

Nejlepší odpověď
aliendrone

Stejně jako u Keplera – mládí dávno v hajzlu a když přišly X-files, tak mě děsily jiné věci. Některé DODNES! Šlápnout v časovém presu před jednáním do psího lejna, nechtěné nakouknutí do kuchyně (nejen) vietnamského bistra, potkat led… ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Ne, v době kdy u nás běžel tento jinak zajímavý seriál, jsem už byl dostatečně okoralý a kritický, než abych to nějak prožíval. Mně běhá mráz po zádech při zcela jiných TV produkcích spíše dokumentárního charakteru. Realita bývá mnohem víc šokující, než jakákoliv fikce.

klumprt

Tak si pusť tohle (se zvukem): https://youtu­.be/8osPqwMQCJQ a znělka X files ti bude připadat jako pohlazení po duši.

zjentek

No, za mlada to nebylo. „Za mlada“ nás děsila Majka z GURUŇU!

led

Bol to dobrý relax po horore „ako sa kalila oceľ na Trati mládeže“

aliendrone

zjentek>>> Majka nebyla z GuruŇu, ale z GuruNu! Myslím. Odkud byl ale „Váleček“, který mi připadal mnohem odpornější a děsivější si nevzpomínám, chjo. ;) :D

Mc Merkurion

… z malý strany …

zjentek

Takhle to říkali Slováci- Májka z Guruňu. No fákt. (;

led

a to ste kde počuli? Majka mala veľa prezývok, ale nikdy som nepočula, že bola z Guruňu. Ani v tme po skončení seriálu.

zjentek

hm… no tak jestli já si to nepopletl, to je možný-https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Gru%C5%88

led

No ak ste pri písaní diskusie pozeral z okna na Grúň, tak sa nedivím tomuto spojeniu 🙂
PS. aj mne sa to stáva

Kepler

klumprt: fujtajxl, to je ale temný humus!

zjentek

Tys na to koukal? Do konce? Tak to je konec… počítej s tím, že ti vyleze moucha z voka anebo z nosa, už nevím přesně, jak to zhlédnutí pracuje.

klumprt

Pak ti někdo zavolá, řekne „sedm dní“ a do sedmi dnů je po tobě. 🙂