paul1

Také Vám občas zní od rána v uších nějaké melodie?

Stává se mi to dost často, hned po probuzení a zní mi potom tato melodie v uších po celý den. Někdy si ji hned i zazpívám. Stává se ale občas, že mi zazní i nepříjemná melodie, naposledy to byla Internacionála. Aby mi nezněla v uších celý den, musím ji přehlušit jinou melodií. Včera jsem Internacionálu úspěšně přehlušil zpíváním Lady Karneval 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano, docela často. Někdy si dokonce musím vyhledat ji ve své fonotéce a pustit si ji. Tedy pokud ji tam mám. Když nemám, tak ji přebiji jinou písničkou.

Další odpovědi
seraphico

Občas se mi to stane, ale za chvíli to samo odezní. Asi bude hodně záležet, jak moc se tou melodií necháš pohltit. Pak se opravdu může stát, že ti bude v hlavě znít celý den.

led

Nemám s tým problémy, z jednoduchého dôvodu:
Ráno, keď sa zobudím (za predpokladu, že som v noci spala) sa v ušiach ozve hlas Matky prírody, šum vetra Tinnitu a neprestane, pokiaľ nezavriem oči a nezaspím. Ale myslím, že mnohí, hlavne tí starší, toto „tiché volanie diaľav, šum vetra, hudba mora“ poznajú. Ak to chcem potlačiť, robím to isté čo vy s Internacionálou, pustím si iný zvuk v protifáze.

ten který je

Stává se mi to dost často,ani MP3 přehrávač nepotřebuji.Dnes mi zní v hlavě staří Foghat.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZAoLowLDQbI&lis­t=PL94gOvpr5yt1xGtZi­yPc-rByW9VlBCgOp&­index=3

jsemjá

Skoro vždy. Nejčastěji, je to soundtrack, ke Strážcům Galaxie.

Kelt

Hudba mi nezní, ale když si na nějakou vzpomenu, tak si vybavuji automaticky melodii. A podle nálady mne napadají různé melodie.