Avatar uživatele
paul1

Také Vám občas zní od rána v uších nějaké melodie?

Stává se mi to dost často, hned po probuzení a zní mi potom tato melodie v uších po celý den. Někdy si ji hned i zazpívám. Stává se ale občas, že mi zazní i nepříjemná melodie, naposledy to byla Internacionála. Aby mi nezněla v uších celý den, musím ji přehlušit jinou melodií. Včera jsem Internacionálu úspěšně přehlušil zpíváním Lady Karneval 🙂

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, annas, Drap, jsemjá před 1356 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ano, docela často. Někdy si dokonce musím vyhledat ji ve své fonotéce a pustit si ji. Tedy pokud ji tam mám. Když nemám, tak ji přebiji jinou písničkou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
seraphico

Občas se mi to stane, ale za chvíli to samo odezní. Asi bude hodně záležet, jak moc se tou melodií necháš pohltit. Pak se opravdu může stát, že ti bude v hlavě znít celý den.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nemám s tým problémy, z jednoduchého dôvodu:
Ráno, keď sa zobudím (za predpokladu, že som v noci spala) sa v ušiach ozve hlas Matky prírody, šum vetra Tinnitu a neprestane, pokiaľ nezavriem oči a nezaspím. Ale myslím, že mnohí, hlavne tí starší, toto „tiché volanie diaľav, šum vetra, hudba mora“ poznajú. Ak to chcem potlačiť, robím to isté čo vy s Internacionálou, pustím si iný zvuk v protifáze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Stává se mi to dost často,ani MP3 přehrávač nepotřebuji.Dnes mi zní v hlavě staří Foghat.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZAoLowLDQbI&lis­t=PL94gOvpr5yt1xGtZi­yPc-rByW9VlBCgOp&­index=3

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jsemjá

Skoro vždy. Nejčastěji, je to soundtrack, ke Strážcům Galaxie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Hudba mi nezní, ale když si na nějakou vzpomenu, tak si vybavuji automaticky melodii. A podle nálady mne napadají různé melodie.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek