terry

Také u vás chumelí?

Doplňuji:
Přátelé, dnes jsem měla na sluníčku 19,1 st.C 🙂.
A sníh je už jen ve stínu :)

Nejlepší odpověď
aramah

Padalo celé dopoledne.Teď už to pomalu taje.

Doplňuji:
9.3.na sluníčku 10 stupňů je to fajn :))

Vysočina

Další odpovědi
Adula.57

V Liberci sněží od 4 h. od rána a sněží do teď. Vypadá to tu jak v prosinci na Vánoce. :)

Andělé

Pěkné odpoledne všem z Liberecka.
Od rána svítí sluníčko,na teploměru na slunci je nyní 17°C,po sněhu ani památky.SUPER!:-)
Tak hurá ven…

briketka10

a jak !! už od rána chumelenice veliká !!
a škoda, že nebyl snížek o vánocích ☹

hanulka11

u nás bylo ráno bílo ,sněžilo celé dopoledne nyní už jen prší

GM

Ano, od 7 hodin – Vysočina.

Maussy

JAXVIŇA

Damiana

Ráno, když jsem šla plavat, padal sníh, ale teď už po něm nejsou ani památky (Ústecko).
O víkendu má prý být 11°C a v úterý až 16°C! Už aby to bylo.
Tyhle fujavice-metelice mi už jdou na nervy.

Petra09

Jizni cechy-tady nechumelilo jen trochu v noci ale jinak je tu spis jen vitr.

numeriprimi

U nás na horách sněží (alepoň jemně) pernametně, sníh dosud nevytál, takže jsem si ničeho ani nevšimla :D