zjentek

Kde v republice nyní (6/1 2020) sněží, anebo dnes sněžilo?

Anketa.

Keplere, ukáže se síla větru a na výšku sněhu z tvýho linku na Windy nelze ani přepnout… znamená to snad, že nikde na mapě není sníh? Nebo špatný link?

Nejlepší odpověď
annas

U nás ano, doplním kde:

Ráno pršelo, k poledni se objevil déšť se sněhem, který přešel v mokrý sníh. Byl to hezký pohled na zasněžené stromy i střechy.

Podívala jsem se z okna, i když je tma, na zemi sem tam prosvítá bílá barva. Silnice a chodníky jsou mokré.

Jde o obec z podhůří Zábřežské vrchoviny.

Další odpovědi
NoFear

U nás nasněžilo, ale už i roztálo, takže "jakoby" nic. Bylo to v...

U nás celý den, ale hned to roztálo. Bylo to… u nás. ;) Snad ti to pomohlo. :D

Kepler

U nás ne, doplním kde:

Kliknutím na libovolné místo na mapě se ti ukáže výška sněhu: https://embed­.windy.com/

jirka F

Řeknu, ale neřeknu kde.

U nás sněžilo a sníh neroztál.

Malvína

Řeknu, ale neřeknu kde.

U nás jo. 🙂 Sněží stále. Už máme dobrých 10, 15cm

NOOB 22345

U nás ano, doplním kde:

V karviné

Školníšprtka

Řeknu, ale neřeknu kde.

U nás tak 4 nebo 5 cm.

dudu

Já nevím... a běž se vycpat Zjentku!

Rokio

U nás nasněžilo, ale už i roztálo, takže "jakoby" nic. Bylo to v...

Na jižní Moravě.

Justin1

U nás ano, doplním kde:

Trocha sněhu napadla i v Praze.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Tož vy mě štvete… jako by to bylo tajné. No tak neříkejte kde, nóó.. (; (;

Kepler

Já jsem chtěl ukázat v odkazu už nastavenou mapu, ale bohužel se zobrazila jen ta základní. Musíš si rozbalit menu vlevo nahoře, zobrazit více vrstev a tam najdeš i výšku sněhu.

zjentek

Právě že jsem nenašel… no zkusím (;

zjentek

Jirka F, no proto! Ještě žes doplnil, to je seriózní anketa, žádný holubmík! (;