Avatar uživatele
Prostě já...

Také si myslíte, že naše vláda nestojí za nic?

Zajímavá 0 před 1111 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Žádná vláda to nemá v dnešní době lehké.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ne, nemyslím. Vládu máme takovou jakou jsme si zvolili, tudíž tedy i takovou, kterou si zasloužíme. Vydrž ale a počkej po volbách, bude hůř.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Ne, já bych to nedělal. Nejvíc nadávají ti, co nic nedokázali, nebo nic neumí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Ani ne, majetek premiéra za loňsko poskočil o 4.000.000.000,– tedy 4 miliardy nahoru, tak já myslím, že to řídí dobře. Škoda že schodek státu za loňsko je asi stonásobně větší, ale co už. Chudáci to platit nebudou a ta bohatší střední třída si žít důstojným životem stejně nezaslouží, třeba se dočkají alespoň v důchodu jízdného za 1/4, pokud se to do té doby nezruší (jakože zruší).

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Alesh Nahlásit

Avatar uživatele
Mr. Marek

Ano, ale potencionální vláda Pirátů bude podobný propadák.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Stojí za prd, ale do voleb to snad nějak vydržíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Nesvaloval bych všechny problémy jenom na vládu. Vláda se snaží nás dostat z krize, ale pro mnohé z nás je důležitější pohodlí a užívání si i za cenu prohlubování krize než cesta ven z krize. Kdybychom byli vyzrálejší a nebyli líní přemýšlet, hledali bychom cestu z krize sami a nečekali bychom jenom na to, co vymyslí vláda, s tím, že si z toho stejně vybereme jenom to, co si myslíme, že se nám hodí, abychom se hlavně nemuseli vzdát svého pohodlí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tomáš Lukšo

je to sileny a ted to budou POVOLOVAT OPATRENI a o prazninach v lete budem ZAVRENI DOMA

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nemyslím. Bude hůř. Např. lidovci by se spolčili třeba s ďáblem, aby se dostali do vlády.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Dochy

Drap: Vládu jsme si nezvolili. Zvolili jsme si poslance, kteří schválili premiéra jmenovaného prezidentem (prezidenta jsme si taky zvolili, stále nechápu proč zrovna jej) a jím sestavenou vládu. Já vím, ve výsledku si za to tak jako tak můžem sami, ale tak pro pořádek upřesňuju.

před 1111 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Stojuí za prd, ale do voleb to snad nějak vydržíme.

před 1111 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek