Prostě já...

Také si myslíte, že naše vláda nestojí za nic?

Nejlepší odpověď
paul1

Žádná vláda to nemá v dnešní době lehké.

Další odpovědi
Drap

Ne, nemyslím. Vládu máme takovou jakou jsme si zvolili, tudíž tedy i takovou, kterou si zasloužíme. Vydrž ale a počkej po volbách, bude hůř.

elkon

Ne, já bych to nedělal. Nejvíc nadávají ti, co nic nedokázali, nebo nic neumí.

autacek

Ani ne, majetek premiéra za loňsko poskočil o 4.000.000.000,– tedy 4 miliardy nahoru, tak já myslím, že to řídí dobře. Škoda že schodek státu za loňsko je asi stonásobně větší, ale co už. Chudáci to platit nebudou a ta bohatší střední třída si žít důstojným životem stejně nezaslouží, třeba se dočkají alespoň v důchodu jízdného za 1/4, pokud se to do té doby nezruší (jakože zruší).

Mr. Marek

Ano, ale potencionální vláda Pirátů bude podobný propadák.

Pepa25

Stojí za prd, ale do voleb to snad nějak vydržíme.

Justin1

Nesvaloval bych všechny problémy jenom na vládu. Vláda se snaží nás dostat z krize, ale pro mnohé z nás je důležitější pohodlí a užívání si i za cenu prohlubování krize než cesta ven z krize. Kdybychom byli vyzrálejší a nebyli líní přemýšlet, hledali bychom cestu z krize sami a nečekali bychom jenom na to, co vymyslí vláda, s tím, že si z toho stejně vybereme jenom to, co si myslíme, že se nám hodí, abychom se hlavně nemuseli vzdát svého pohodlí.

Tomáš Lukšo

je to sileny a ted to budou POVOLOVAT OPATRENI a o prazninach v lete budem ZAVRENI DOMA

GM

Nemyslím. Bude hůř. Např. lidovci by se spolčili třeba s ďáblem, aby se dostali do vlády.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Drap: Vládu jsme si nezvolili. Zvolili jsme si poslance, kteří schválili premiéra jmenovaného prezidentem (prezidenta jsme si taky zvolili, stále nechápu proč zrovna jej) a jím sestavenou vládu. Já vím, ve výsledku si za to tak jako tak můžem sami, ale tak pro pořádek upřesňuju.

Pepa25

Stojuí za prd, ale do voleb to snad nějak vydržíme.