Rokio

Také si myslíte stejně jako já, že ženy jsou důležitější než muži?

Ženy jsou podle mě daleko užitečnější. Muži jsou v podstatě jen na dvě věci, a to na zachování rodu a vydělávání peněz. Naproti tomu ženy se starají o děti, o domácnost – vaření, praní, uklízení a spousta z nich také chodí do práce. Navíc ve světě budoucnosti mají daleko širší uplatnění a je mezi nimi daleko méně zločinců a lidí s intelektuálním postižením.

Nejlepší odpověď
dudu

Víš starou belu, co kocour zahrabává do plev. Vždyť ty nedoceňuješ přínos mužů coby skladatelů, malířů, architektů, kuchařů atd., a už vůbec ne jejich podíl na technickém pokroku. Doporučuji ti zhlédnout starší polský film „Sexmise“ a poté jít dělat zahradníka do ženského kláštera.

Další odpovědi
ivzez

Ani jedno pohlaví není důležitější, obě jsou stejně důležitá i užitečná.

Já bych lidi takto neporovnávala.
Snad by se daly porovnávat různé profese, ale i tam bych byla opatrná.
Dalo by se říct, že např. profese lékaře je hodně důležitá.
Mohl by lékař svou profesi vykonávat, kdyby mu nikdo neuklidil?

Altair-AC

Co tě to napadlo povyšovat jedno pohlaví nad druhé? Obě pohlaví jsou prvořadá.

Drap

Nelze srovnávat nesrovnavatelné. Jak by ženy zachovaly rod bez mužů?

yuko

Co by byly ženy bez mužů? I mezi ženami jsou zločinci, bouhužel. Dobré ženy dělají muže lepšími a díky těm špatným z nich mohou udělat i zločince. Celkově jsou ženy lepší v tom, že si nerady hrají na vojáky. Muži jsou stejně důležití jako ženy.

Jiří Bohumil

Jelikož jsi, dle Tvého profilu muž, tak máš asi nějaký komplex méněcennosti. ☹ Dobře Ti to shrnul Dudu. Ty dvě věci, na které jsou, podle Tebe, muži, jsou sice biologickým a existenčním základem, ale kde by byla technika a její rozvoj bez mužů. Podíl žen, v tomto smyslu, je nepoměrně menší.
V tomto z nich vyčnívá, snad, co si vzpomínám, pouze Marie Curie Sklodovská.
Tím ale zase nechci jejich důležitost nijak snižovat. „Kde by byli muži bez žen“? Jejich podíl ve společnosti je zase v jiných „sférách“ a neméně důležitý.
Takže se nesnaž porovnávat nesrovnatelné.
A neber to jako „mentorování“ seniora, ale jako životní zkušenost a nadhled.:-)))
P.S. K té otázce v textu odpovědi: „velmi často pouze v hospodě“ 🙂

hapiky

I když to nikdy neplatilo všeobecně tak: Bůh stvořil ženu, aby při něm byla.

gumiczud

Dle otázky, kde píšeš vlastní názor soudím že máš omezené myšlení…

Slepice ? Vejce…