mosoj

Táké máte takový nepořádek na stole jako já ?

http://letecka­posta.cz/471651550

Nejlepší odpověď
briketka10

a našli moji rádcové našli ☺
taky občas něco zašoupnu
a marně hledám a hledám
HOSIPA má už dnes hodně
lidí a nejen starejch z toho
si nic nedělám..
Doplňuji:
iceT asi tak vystihlas TO přesně ☺

Další odpovědi
Děda Louda

To bývá obvykle dost napínavá detektivka s neznámým pachatelem. Ještě, že to můžeme svést na naše milé skřítky.

Hykam

Ne, ja to mám všechno systematicky srovnaný, ale vyznám se v tom jenom já (teda někdy).
Pořádek je pro blbce, inteligent se vyzná i v bordelu 🙂

hanulka11

máš tam asi čurbes i v pc – ani jsi neposlal fotku toho tvýho nepořádku :D:D
nejsem přepečlivá,ale mám takový přehledný nepořádek

iceT

To mi připomíná:
Milášku,co hledáš?
No,takový to,však víš jak to vypadá.
Kdes to viděl naposledy?
No,tam.
K čemu to potřebuješ?
No,tamto s tím potřebuju udělat.

No a tak se většinou dozvím prd,a stejně TO nenajdem,až když to nepotřebujem.Po­dobných rozhovorů jsem absolvovala už pár,a jednou jsem se dokonce dozvěděla,že jsem blbá,když nevím,jak TO vypadá a byla z toho hádka,protože jak mám přece vědět,jak TO vypadá,když mi to nepopíšou.

balca

nikde nic o stolu ne vidím,strč si to za klobouk