rrihamirek1

Tak zde na videu vidime, ze i ti, ktere podcenujeme, mohou dokazat neuveritelne. Co na to rikate?

Donuti vas toto video zamyslet se nad urcitymi skutecnostmi. napriklad neodsuzovat kazdeho, kdo se na prvni pohled nezda?
EDIT– A jeste dodavam – na videu je vyborny priklad toho, jak by 80 % lidi ztratilo motivaci a zahodilo talent, jen kvuli negativni reakci/recenzi na pocatku snazeni. Je to proste k zamysleni.

https://youtu­.be/mOqH7v7jchk

Nejlepší odpověď
paul1

Hezký zážitek, děkuji. A je to pravda.

Další odpovědi
Ametyst

Kyle je borec, když se po letech píle vrátil tam, odkud ho vyhodili, kdyz mu bylo jen 12 let. Dokázal, že je dobrý, a že si zaslouží tam být.

WalterBishop

To se mi fakt líbí.

zjentek

Golden buzer? Zde? A za co? 🤷‍♂️

Ametyst

Zjentek: protože porotce David měl špatné svědomí z minula, že toho hocha vyřadil ze soutěže. Teď to napravil.

rrihamirek1

Dekuju za kladnou reakci.