DDarent

Tak to LUXUSNÍ!!!!!

NA SEZNAM.cz si klikněte na zaregistrovat, (pouze po odhlášení se ikona zaregistrovat objeví) a zadejte heslo, které má víc jak 64 písmen nebo číslic a odepíše to úplně LUXUSNĚ!!! (tam kde to píše jaký stav je hesla (například ,,velmi sylné'')

aby to byla otázka, tak co to napíše??? (zkuste si to každej aby ste mi věřily.....)
Doplňuji:
A jo… vono je tam založit nový E-mail, tak já dam radši rovnou odkaz.....

http://registra­ce.seznam.cz/re­gister.py/sta­geZeroScreen?ser­vice=email

Nejlepší odpověď
anonym

A ja ani nenasla , kde je to : zaregistrovani. ☹ -iv-

Další odpovědi
RomanP

A vo co gou ? Normálně jde vytvořit nový účet na Seznamu. Zadal jsem 7 čísel do kolonky heslo, napsalo mě to stav zabezpečení dobré a bez problému jsem dokončil vyplnění celého formuláře.

MacChill

Takový malý Easter egg od seznamu, když jsem to poprvé viděl taky sem se tomu smál :)

http://nd03.jxs­.cz/412/916/54e824e­ad2_63526477_o2­.jpg

chudst

Stejne tak i vy mate „hustodemonsky krutoprisnou“ cestinu… „sylne, aby ste, verily“… nicmene zajimava blbustka.

vagra

Chudste-předběhl jste mě.....:-)

chudst

Vagra: Pardon :)

Nic nezakladej, jen si do hesla zkopiruj treba tohle: dfghjaskdhabsnmdxcvbnmkl­kjhgfdfghjklkjhgfdssdcvb­nm,,cxxcvbnkjhgfddfghjkl­kjhgfdfghjklkjhgfdfghjkl­kjhgfd