mosoj

Tak kolik ?

Z nějakých mně neznámých důvodů mně vyšlo 9 .

http://edenik­.elka.cz/otes­tujte-sve-logicke-mysleni/

Nejlepší odpověď
redy

Logické uvažování patří k vašim silným stránkám
6 bodů
Ta věta zní dobře, ale ty body --------------------------

Další odpovědi
marci1

10. Jak jinak ! Dopoledne to ještě člověku myslí. 🙂

anonym

Přiznávám taky 9. A taky nevím proč…
Kdyby to bylo stanovení IQ, cítil bych se zahanben – jako fórek neva.
😉

zzzzz

Ta šestka je fakt blbá otázka 🙂

Výsledek testu

Počet získaných bodů: 9

Vynikající. Těžko může být někdo lepší než vy. Vaše logika je přímo železná.

Čísla otázek, které jste nezodpověděl/a správně:: 6

Pokud jste neuspěli, nezoufejte. Manažer banky se zahraniční účastí, jeden fotoreportér a redaktorka získali jen 4 body. Zástupkyně šéfredaktora, ředitel Matematického ústavu SAV a jeho syn dosáhli plného počtu bodů.

7–10 bodů: Vynikající. Těžko může být někdo lepší než vy. Vaše logika je přímo železná.

kapka

Devět bodů a špatně jsem odpověděla otázku č.9. Jsem zklamaná, cítila jsem se na deset bodů. :D:D:P Neee, dělám si legraci. ;)

Drap

Devět.

Funna

9…jezevci mne zmátli…ale jsem v klidu, protože tohle už jsem kdysi dávno dělala a jediné, co si pamatuji je, že jsem měla jezevce taky blbě, takže mám uvažování pořád stejné…takže se to nehorší…hurááá .-))
PS: ale mělo mi to dojít, že co dávám je kravina .-)

Emefej

Taky 9 a taky nechápu.

Tizh19

9 🙂

Lamalam

Mám 9, ale jsem si téměř jistá, že jsem měla dostat 10.

mi profile

Dostal jsem 6 bodů.