hanulka11

Tak jste jistě po obědě a tak si dáme jeden testík ,co říkáte?

http://edenik­.elka.cz/otes­tujte-sve-logicke-mysleni/

Nejlepší odpověď
johana 56

Zvláštní,s ohledem na čas to bylo spíš naslepo,vyšla moje šťastná 7.

Další odpovědi
tom004

7 bodů. 8,9,10,špatně.

barnajka

Výborný test, hanulko – díky!
Člověk nejen procvičí mozek, ale ještě se i zasměje :))
Měla jsem 9 bodů, spletla jsem hned tu jedničku. A přiznám se, že desítkou jsem si taky nebyla na 100% jistá.
No, logika není úplně moje parketa :))
Doplňuji:
Děda Louda na Hrad!!!
Konečně někdo inteligentní, s logickým uvažováním a selským rozumem!
Gratulace ;)

WeeBear

Docela zajímavý test, prvně mi přišlo, že na vše vesměs vychází stejná odpověď, tak jsem si zadání četla pozorněji a opravdu to tak není. Uspěla jsem se sedmi body, takže to docela i potěšilo. 🙂

A jak jsi dopadla Ty, Hanulko? 🙂

Děda Louda

http://img.na­dapenny.com/t20/120­13/nadap082817360­580232.jpg

anonym

9, prý vynikající, netrefil jsem 2, ale byť jsem se na ni znovu koukl, asi bych odpověděl stejně, nějak mi tam ta rádobylogika nesedí, protože vychází z chybných premis (a ignorování biologie).
P.S. Další shoda s barnajkou, to už asi fakt nebude náhoda!
Doplňuji:
Na 1. pohled by mohl připadal test docela zajímavý, než se ukáže další příklad sprostého plagiátorství – viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-jste-dopadli-velmi-zajimavy-test
V tomto světle se náhle jeví zcela jinak bezkonkurenční počet odpovědí 9835, což je průměr 22,3/den a 543 otázek (z odborného hlediska = patologická závislost).
Účelové reagování pak končívá těmito slepými uličkami:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-je-ekvilibrista

briketka10

jenom 5 bodů..
Doplňuji:
ad. Dr.Axl Hanulka má pravdu s tím Exlibristou

http://heureka­.tym.sk/spres­ne.php?book=e&do­taz=exlibrista

Illines

Pry vynikajici , bodu 8. A tak ve svem veku na tom nejsem nejhur , to me tesi.

anonym

Je to nelogický test a odmítl bych ho dokončit. „Všechny ovce jsou sloni.“? Neřešitelné. Ovce nejsou a nemůžou být sloni. Tečka.

Pomelo74

8 bodů..juch :D i když jsem asi tři otázky natipovala :D

pusinka50

7 bodů: Vynikající. Těžko může být někdo lepší než vy. Vaše logika je přímo železná. Dobrý testík, dělala jsem ho moc rychle, kdybych se víc soustředila, tak otázky 3,9,10 bych asi zodpověděla správně. = to není samochvála, to je jen „železná logika“. 🙂 😁

slad08

Logické uvažování patří k vašim silným stránkám. 6 bodů
Možná kdybych se více soustředil na odpovědi, tak jich bude více.

Nikkol

Pěkný. Mám 8 🙂

SINGO

Vynikající. Těžko může být někdo lepší než vy. Vaše logika je přímo železná.
Čísla otázek, které jste nezodpověděl/a správně:: 2, 3, 6

annas

Jak jste dopadli? velmi zajímavý test.
http://edenik­.elka.cz

Vyhledávací lišta by měla platit pro všechny …

hanulka11

já měla bodů 6-........5–6 bodů: Logické uvažování patří k vašim silným stránkám

briketka10

ad.Dr.Axl Hanulka má pravdu

http://heureka­.tym.sk/spres­ne.php?book=e&do­taz=exlibrista

led

Pokiaľ ide o výraz „exlibrista“ nie je to spisovný výraz ani v slovenskom jazyku. Už samotná predpona „ex“ hovorí o prevzatom výraze pravdepodobne z latinčiny

anonym

ad briketka, pokusme se držet faktů,
1)sběratel je obecný pojem sbírání čehokoliv.

  1. V žádném českém ani slovenském slovníku se tento explicitní výraz nevyskytuje.
  2. Tvůj odkaz je od soukromého blogu arygnoca, který tam jen vložil svůj subjektivní výklad bez autorizace
  3. V ČR jsou pouze 4 lidé, kteří se kromě jiného věnují problematice a grafickým hlediskům Ex libris, ani oni sami se takto nenazývají a jejich obory více inklinují k historii a výtvarným disciplínám. Tvorba těchto slov je odlišná, viz sběratel známek není známkař, ale filatelista, podobně jako filumenista apod.

Jindy býváš objektivní, ale teď jsi podlehla zkreslujícím emocím, což jsi nakonec sama přiznala formulací, že tě to naštvalo. Pokus se příště reagovat věcně, stejně jako se o to snažím nejen já, ale i další rozumní a soudní.
Navíc těžiště doplnění spočívalo v duplicitě testu a tuto skutečnost nemůžeš vyvrátit žádným argumentem, protože je to zcela průkazné.

annas

Briketko, hanulka11 nemá pravdu.

  1. Ve své odpovědi uvedla jsen sběratel, ale nedoplnila čeho, tedy nesprávně.
  2. Odkaz je na slovenský zdroj. Je rozdíl mezi českou a slovní zásobou, takže ve slovenštině slovo existuje.
  3. V češtině slovo exlibrista není, jde jen o jakýsi „patvar“, který se užívá např. pro sběratele ex libris. Zjišťovala jsem v Českém národní korpusu. V něm je uvedeno jen slovo ex libris. Ani v žádném českém slovníku jej nenajdeme, dokonce ani v nespisovné češtině.

briketka10

omlouvám se, ale nemůžu se k tomu nijak vyjádřit, nevím jak je možné, že jsem to slovo vyhledala..
není od Arygnoca ale z Heuréky z e-mailu slovníku..