Kepler

Tak jsem se nedávno zastavil v kroměřížské léčebně a co jsem se nedozvěděl?

Léčila se tam spousta slavných osobností, vč. Ivety Bartošové a všechny byly normální. Byli tak i tací, kteří vehementně obhajovali svou pravdu a připojili se tak k těm neléčeným. Ilona Czáková je přesvědčena, že na nás práškují Covidem s některých letadel. Další milóny lidí dosud věří. že Země je placatá a že Američané na Měsíci nikdy nebyli. Máte nějaké další špeky o lidské ignoranci?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Co třeba „Pravda a láska zvítězí“? ;) :D :D

Další odpovědi
zjentek

V Kroměříži byls, věřím. Ale jak víš, že jsme byli na Měsíci? Můžeš uvést jediný důkaz? Vždyť im to nerežíroval nikdo menší než Stanley Kubrick a to je BOREC, profík ve svým oboru! (;

Jeden špek bych měl. Až se celosvětově proflákne, že okolo omikronu „nejsou mrtvoly“, měli by v tom zařízení dlouhodobě pobýt všichni, kteří budou PROTI OKAMŽITÉMU ZNEPLATNĚNÍ TEČKY A VŠECH (!!!) CERTIFIKÁTŮ, nyní nepostradatelných k prokazování tzv. bezinfekčnosti, neřku- li SVOBODY bože můj! Ale to oni se tam dobrovolně nepřihlásí, co myslíš? (;

Ametyst

Už bys ve svém věku mohl vědět, že lidi se nechovají, jak bychom si právě přáli a představovali. Lidé si mohou mluvit, co chtějí. Nezmění se totiž nic. Tak jim dopřej, aby mluvili. Mají to dokonce zakotveno v Ústavě.

led

Malý špek:
tvor aliendrone, ktorý sa tu pýta „Pravda a láska zvítězí“?
nie je človek…

elkon

Škoda, že ses to nedozvěděl, opak by byl lepší.😃😅🤩

Jiří Bohumil

Příležitostně, nebo záměrně? Nějak mně k tomu navádí, co Ti vrtá hlavou. 🙂

mosoj

Neodvezli tě tam náhodou ve svěrací kazajce?

aliendrone

led>>> A já myslel, že Vaši překrásnou Excelenci už dostihl nějaký následovník pánů Sprengera a Kramera, pročež Vaše „hnutní nezúčastněných“ zde je vysvětleno zpovídáním se ze svých hříchů u bří Dominikánů dle postupů z Malleus Maleficarum. Hmm, jak je vidět, zůstane to o5 na mně, normálka. Však do 30.dubna není daleko, tentokrát si čas UDĚLÁM. ;) :D :D

led

Vážený android aliendrone, tohto času sa na Zemi vydávajúci za človeka. Som rada, že vo vašom písme nebolo popretie tvrdenia mojich čarovných kostičiek: „aliendrone nie je človek“ zjavne je to humaidný nečlovek, možno dokonca android!"

aliendrone

led>>> Ó čarokrásná multidržitelko titulu „Miss Infernum“, na tohle moji odpověď nebudete číst, ale UVIDÍTE! BUBUBU! ;) :D :D

Ametyst

Kepler: Ilona Czáková se píše „Csáková“, když už musíš pomlouvat jako drbna, protože má jméno z maďarštiny, a ne z polštiny. Pamatuji se na jednu mladou hezkou paní z Prahy, která nastoupila psychiatrickou léčbu v Ústí nad Labem, protože ji obtěžoval Cimický. A to bylo nejméně před 15 lety.

_Bůh_

„celebrity“