Avatar uživatele
led

Tak je zima, alebo nie?

V ledové Vltavě se koupaly křehké dívky
http://domaci­.eurozpravy.cz/spo­lecnost/43145-obrazem-v-ledove-vltave-se-koupaly-krehke-divky/

skúsili by ste si to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, aramah, johana 56, hanny 2, Drap, briketka10 před 4464 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

To tak,já to zkusím a bude ze mne ženská!
Obdivuji otužilce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Jsem pro cokoliv, ale do tohoto bych se nepustil ani náhodou. Už jenom ta představa mně mrazí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Včera v sauně se můj známý na toto klání připravoval. Ještě předloni se takovýchto plavání účastnil Ladislav Nick, který zemřel
loni v 98 lech. Já osobně bych nemohl !!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Brrrr,mrznu,jen když to vidím…nikdo by mě tam nedostal!..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Michal Kole – kde je?To je něco pro něj!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Ani za nic,mrznu už při pohledu na ně.Voda je sice můj živel,ale spokojím se s vanou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Hm, tak tohle asi ne. I když jsem rozpálená ze sauny, tak mi stačí pořadně studená sprcha, na ledový bazének už jsem srabík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jsou to borci kteří po léta trénují a jsou fit.Horší to měli včera někteří lidé u vás,kteří dostali v takových mrazech zásah vodním dělem.

http://zpravy­.ihned.cz/c1-54611590-dost-bylo-goril-skandovali-na-namestich-slovaci-prislo-jich-pres-deset-tisic

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

taky bych tam nevlezla pfuj !!

a co Ty led jak jsi na tom s led ovou Vltavou ??

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nezkusil. Před lety jsem pracoval v ledové vodě denně víc jak týden. A když jsem vylez, zjistil jsem, že jsem prakticky dívka. Ale ne křehká. Ale hrozná, že i pan Yetty by před ní utekl.
Tak proč kazit veřejnosti dojem z křehkých dívek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Ad Briketka10,
led ová Vltáva bola už dávno v 70-tych rokoch, teraz do Dunaja… počkám až sa oteplí, ale je to lepšie než na jazerách.

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

znám ji jen v létě to je taky pěkně studená, když jsme jezdily se sestrou do Davle a saunily se tak jsme do ní lezly, moc to příjemný nebylo..

před 4464 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek