led

Tak je zima, alebo nie?

V ledové Vltavě se koupaly křehké dívky
http://domaci­.eurozpravy.cz/spo­lecnost/43145-obrazem-v-ledove-vltave-se-koupaly-krehke-divky/

skúsili by ste si to?

Nejlepší odpověď
anonym

To tak,já to zkusím a bude ze mne ženská!
Obdivuji otužilce.

Další odpovědi
Drap

Jsem pro cokoliv, ale do tohoto bych se nepustil ani náhodou. Už jenom ta představa mně mrazí

mosoj

Včera v sauně se můj známý na toto klání připravoval. Ještě předloni se takovýchto plavání účastnil Ladislav Nick, který zemřel
loni v 98 lech. Já osobně bych nemohl !!!

Andělé

Brrrr,mrznu,jen když to vidím…nikdo by mě tam nedostal!..

hanny 2

Michal Kole – kde je?To je něco pro něj!

johana 56

Ani za nic,mrznu už při pohledu na ně.Voda je sice můj živel,ale spokojím se s vanou.

Damiana

Hm, tak tohle asi ne. I když jsem rozpálená ze sauny, tak mi stačí pořadně studená sprcha, na ledový bazének už jsem srabík.

ten který je

Jsou to borci kteří po léta trénují a jsou fit.Horší to měli včera někteří lidé u vás,kteří dostali v takových mrazech zásah vodním dělem.

http://zpravy­.ihned.cz/c1-54611590-dost-bylo-goril-skandovali-na-namestich-slovaci-prislo-jich-pres-deset-tisic

briketka10

taky bych tam nevlezla pfuj !!

a co Ty led jak jsi na tom s led ovou Vltavou ??

venkovan

Nezkusil. Před lety jsem pracoval v ledové vodě denně víc jak týden. A když jsem vylez, zjistil jsem, že jsem prakticky dívka. Ale ne křehká. Ale hrozná, že i pan Yetty by před ní utekl.
Tak proč kazit veřejnosti dojem z křehkých dívek.

led

Ad Briketka10,
led ová Vltáva bola už dávno v 70-tych rokoch, teraz do Dunaja… počkám až sa oteplí, ale je to lepšie než na jazerách.

briketka10

znám ji jen v létě to je taky pěkně studená, když jsme jezdily se sestrou do Davle a saunily se tak jsme do ní lezly, moc to příjemný nebylo..