nyjono

Tak jak jste si užili dnešní, asi letošní poslední, teplý den? A co plánujete na zítra? Když je volno 🙂

Nejlepší odpověď
Kelt

No včera jsem měl noční a dneska taky. Moc jsem se nevyspal. Ale hlavně že je normální čas.

Další odpovědi
Kepler

Na zítra neplánuju nic, už mám naplánováno dříve na příští týden, úterkem počínaje. Trošku lituju, že jsem si poslední den babího léta neužil někde na lavičce. Ale i na té lodžii to nebylo špatné.

Ametyst

Zaměstnává mě zahrada, je to príma a baví mě práce venku a na sluníčku. Vlastně když začne pršet, taky se mi to líbí: všechno je pak barevnější a čistší.

quentos

Byl jsem celej den zavřenej na mistrovství republiky dvojic ve scrabblu… a pak ve vlaku :{/>