Avatar uživatele
mosoj

Tak jak jste připraveni na Mikuláše a čerty ?

Dostanete uhlí ( taky dobré) nebo něco jiného ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, MA-SU-KA před 4537 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pájo

Co je týče Mikuláše a čerta… jsem letos v klidu.. byl jsem hodný a umím novou básničku (úplně celou).
Přesto bych si uhlí moc přál (potřebuju tak 40–50 metráků hnědého – 0řech 1), ale tolik asi nedostanu :(
Uvídím kolik přinese, zbytek teda dokoupím ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Já – vždy připraven.
Uhlí a brambory jsem dostával pravidelně. Letos vzhledem ke krizi a ke zdražování i to vidím dost černě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Já nedostanu bohužel nic. Každopádně jdu na slavnostní rozsvícení stromku a dám si punč na navodění atmosféry – samozřejmě dětský. 🙂 Co jsem náměstím procházela odpoledne, už tam chodili Mikuláši, které zařídilo město, to bude nádhera. 🙂

Jinak uhlí asi doma nedostanu, ani sladké ne. Ale pamatuju si, když jsem byla malá a naši mi chtěli naznačit, že se mám polepšit a zlobím, tak mi dali k Mikuláši do punčochy brambory. Já je vybalila a nadšeně jsem prohlásila, že má aspoň mamka z čeho dělat bramboráky. 😁 Asi to nevyřešili až tak, jak si mysleli. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

já už Mikuláše nečekám, ale synovcovi nadělím jako každý rok něco do punčochy, když byl malý tak to byla autíčka a bonbónky, banány, mandarinky, jak roste tak brambory a pořádně velké ať je čemu se smát a třeba i kamínky(uhlí nemám)cigarety, sladkosti a nějaké penízky..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek