Zlatý

Tak jak jste připraveni na Mikuláše a čerty ?

Dostanete uhlí ( taky dobré) nebo něco jiného ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co je týče Mikuláše a čerta... jsem letos v klidu.. byl jsem hodný a umím novou básničku (úplně celou).
Přesto bych si uhlí moc přál (potřebuju tak 40-50 metráků hnědého - 0řech 1), ale tolik asi nedostanu :(
Uvídím kolik přinese, zbytek teda dokoupím ;)

Další odpovědi:

Zlatý

Já - vždy připraven.
Uhlí a brambory jsem dostával pravidelně. Letos vzhledem ke krizi a ke zdražování i to vidím dost černě.

Stříbrný

Já nedostanu bohužel nic. Každopádně jdu na slavnostní rozsvícení stromku a dám si punč na navodění atmosféry - samozřejmě dětský. :-) Co jsem náměstím procházela odpoledne, už tam chodili Mikuláši, které zařídilo město, to bude nádhera. :-)

Jinak uhlí asi doma nedostanu, ani sladké ne. Ale pamatuju si, když jsem byla malá a naši mi chtěli naznačit, že se mám polepšit a zlobím, tak mi dali k Mikuláši do punčochy brambory. Já je vybalila a nadšeně jsem prohlásila, že má aspoň mamka z čeho dělat bramboráky. :-D Asi to nevyřešili až tak, jak si mysleli. :-D

Zlatý

já už Mikuláše nečekám, ale synovcovi nadělím jako každý rok něco do punčochy, když byl malý tak to byla autíčka a bonbónky, banány, mandarinky, jak roste tak brambory a pořádně velké ať je čemu se smát a třeba i kamínky(uhlí nemám)cigarety, sladkosti a nějaké penízky..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4665
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2575
Zlatý briketka10 2351
Zlatý annas 1952
Zlatý quentos 1595
Zlatý iceT 1539
Zlatý tom004 1522
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1463

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.