Tak holky, z pravdou ven 🙂

Po včerejším pořadu Prostřeno mě napadá kolik holek má doma schováno vibrátor atd. Jestli je normální takové množství případně jestli se nebojíte že to objeví třeba děti…?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Nechápu!Schováváte se tady za anonyma a chcete po přítomných dámách,aby vám sdělily tak intimní věc!…Jste se snad zbláznil člověče ne???!!!
A ještě je oslovujete „holky“!

Další odpovědi
johana 56

Sebelepší technika a vynálezy nenahradí to pravé „funění“ do oška.
Doplňuji:
Tím funěním nechci nikoho urazit,i nějaké to něžné slovíčko je příjemné.

kropitko

Na prostřeno se nedívám, naštěstí, já myslela, že je to pořad o jídle a ona je to erotika 😁 ?? Vibrátor nemám, děti ho nemohou tedy objevit,,
Myslím, že pokud někdo chce mít doma vibrátory, tak je to jen a jen jeho věc a je jedno jaké množství, jestli je to normální si netroufám říct. Třeba může někomu připadat nenormální, že já nemám ani jeden 🙂

venkovan

Ještě, že je vyrábějí a prodávají. Kolik chlapů je tak zachráněno od toho funění.
Respektive od požadavků za to, že si mohou zafunět.

lexx

Ahá ! tak proto chce mobil s vibračním vyzváněním.