pokazdejinak

tak co – vyšla jim ta předpověď?

http://www.jen­prozeny.cz/vi­deo/prepoved-z-roku-1957-pro-rok-2007
Doplňuji:
:) štamgaste, nemůžu za titulek, ani za to, že už jste video viděl… mě se líbilo a chtěla jsem se o něj podělit

ta přesnost předpovědi mě docela dostala – jen místo infračervených trub se rozšířily ty mikrovlnné a půlroční trvanlivost jídla máme jen za cenu různých přidaných éček

Nejlepší odpověď
pusinka50

Ta skleněná lednice je celkem dobrej nápad vzhledem k praktičnosti mít přehled o zásobách bez nutnosti otvírání dveří a tím způsobeným oteplováním vnitřku lednice, což je „přednost“ asi většiny pánů, bez urážky 🙂

Další odpovědi
Drap

Tenkrát se ještě přemýšlelo o budoucnosti­............

briketka10

předpověď vyšla na 100%
moc hezké a pěkný komentář..
takový výrobek z výstavy než se dostal na trh měl dlouhou cestu a musel být v té době i dost drahý..
šlehače a nápojové automaty ty už měly cestu jistou i ty kávovary s džusovači do restaurací..

a hlavně žádný plast všechno z kovu !!

štamgast

Za prvé, v titulku je chyba-je to předpověď pro rok 2000. Za druhé-tohle video jsem schodou okolností viděl už několikrát. Ale k pointě otázky-vyšla i nevyšla. Technologie takové jsou, ale tvary a vzhled těch věcí je dnes jiný.