Avatar uživatele
pokazdejinak

tak co – vyšla jim ta předpověď?

http://www.jen­prozeny.cz/vi­deo/prepoved-z-roku-1957-pro-rok-2007
Doplňuji:
:) štamgaste, nemůžu za titulek, ani za to, že už jste video viděl… mě se líbilo a chtěla jsem se o něj podělit

ta přesnost předpovědi mě docela dostala – jen místo infračervených trub se rozšířily ty mikrovlnné a půlroční trvanlivost jídla máme jen za cenu různých přidaných éček

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kenyrts, kapka, flodur, iceT, Jikra, Drap, Damiana, briketka10 před 4430 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Ta skleněná lednice je celkem dobrej nápad vzhledem k praktičnosti mít přehled o zásobách bez nutnosti otvírání dveří a tím způsobeným oteplováním vnitřku lednice, což je „přednost“ asi většiny pánů, bez urážky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Tenkrát se ještě přemýšlelo o budoucnosti­............

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

předpověď vyšla na 100%
moc hezké a pěkný komentář..
takový výrobek z výstavy než se dostal na trh měl dlouhou cestu a musel být v té době i dost drahý..
šlehače a nápojové automaty ty už měly cestu jistou i ty kávovary s džusovači do restaurací..

a hlavně žádný plast všechno z kovu !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Za prvé, v titulku je chyba-je to předpověď pro rok 2000. Za druhé-tohle video jsem schodou okolností viděl už několikrát. Ale k pointě otázky-vyšla i nevyšla. Technologie takové jsou, ale tvary a vzhled těch věcí je dnes jiný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek