Avatar uživatele
Lucimia

Svatební cesta

Kde jste byli na svatební cestě, nebo kam byste jeli? Moc se mi líbí exotika – Seychely, Maledivy, Mauricius, Thajsko… ale ty peníze..:-( Nechali jste se také ovlivnit penězi, nebo berete svatební cestu jako něco na čem by se nemělo šetřit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, j.a.n.a. před 5149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jeli jsme do jižních Čech,tam jsme se taky vzali,no a pak jsme tam zůstali celý víkend na Stodole Michala Tučného,doufám,že letos tam pojedeme znova

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

My jsme, ale už před léty jako novomanželé procestovali téměř celé Rumunsko. Stále vzpomínáme na deltu Dunaje nabo třeba Shigishoaru v Karpatech, což je údajné rodiště hraběte Drakuly. Rumunsko je překrásná země s velehorami i parádními plážemi, ale dnes jen pro tvrdší nátury.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nase sv.cesta byla po pamatkach tehdy jeste CSSR spali jsme v kempech pod stanem na vic nebylo,ale bylo to fajnovy,dnes mladi uz jezdi do zahranici kam ja vycestovala poprve v 18 letech a byl to des.Casy se meni a je to dobre.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je to uz davno,na svatebni ceste jsme byli 35km od domova Machovo jezero a bylo to fajn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikuška

mě svatba teprv čeká v budoucnu :) a myslím že když opravdu! najdeme partnera se kterým to cítíme napořád tak se přeci vdáváme jen jednou, pěněz je to hodně, ale když si to můžete dovolit tak proč třeba ne. :) Já bych chtěla jet taky za nějákou exotikou..třeba Kanarské ostrovy a nebo pak estě Madagaskar..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

My jsme svatební cestu nějak vynechali, částečně zfinančních důvodů, ale nějak nám to nechybělo ani nechybí.

I přesto si myslím, že je svatební cesta velice dobrá věc.

Kdybych si měla volit místo pro svatební cestu, tak bych se řídila třemi pravidly: 1) finanční stránka (Seychely, Maledivy jsou hezká věc, ale myslím si že svatební cesta nemusí být nutně o otracení statisíců, tím spíš, pokud je nemám)

  1. Nejdůležitější by asi bylo, aby to bylo na místě, kde budeme především sami dva pro sebe – tedy ne nějaká velkoakce nějaké cestovky.
  2. Místo, na kterém se shodneme oba společně, abychom si to mohli oba opravdu užít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Poprve Nizke Tatry,podruhe Las Vegas.
A treti zatim neni,nemam s kym.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Nikde. My jeli na stavbu. A při každý dovolený si řikáme, že to máme místo svatební cesty.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
j.a.n.a.

ja jsem sice svadbu nemela a dlouho mít nebudu ale myslím si ,že svatba a svatební cesta je důležitá(pár dní klidu,lásky a vyplněných snů)peníze by se měli brát s mírou ale v tomhle případě bych přitvrdila.
😁 ja bych chtěla mít nádhernou svatbu na nejhezčím místě na světe – -hlavně at je tam romantika a pocit štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Naší svatební cestou byl odjezd všech 10 hostů po svatebním obědě na oslavu 96. narozenin manželova dědečka a svátku manželova otce Jana.
Seděli jsme u ohně,zpívali a vyprávěli do rána.
Vůbec mi nescházela cesta do ciziny.Rádi cestujeme po naší republice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ja ještě ne,ani to nepovažuji za duležite.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grifin

Ahoj LUCI,já bych co nejblíže,do chaloupky
na šumavu,dál od lidí,nepotřebuji exotiku,
když mám milující ženu,mám všechno,co jsem
si přál! štěstí,podělit se z druhým o štěstí!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
terkaprihodo

No, kdyby na to byly peníze, tak bych za nějakou exotikou vyrazila hned. Už dlouho jsem nikde nebyla a začíná mi to opravdu chybět. To mě by asi nejvíc lákaly Seychely Je to ale neskutečně drahé. Na druhou stranu třeba to Thajsko je už o něco dostupnější. To by někdy do budoucna třeba mohlo vyjít. :)

Avatar uživatele
osmanek

Exotika me taky moc laka 🙂 nejvice asi ten mauricius

před 2958 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek