alice v.

kam byste mi doporučili jet na svatební cestu? : mauricius, dominikána nebo maledivy.

neznáte někdo portal blue mauritius? třeba na ten jsem dostala tip na FB, ale neznám nikoho, kdo by to využil

Odpovědi
Slecna 007

Můžu doporučit: www.blue-mauritius.cz HOT LINE +420 733 325 737
Nádhera, naprosto skvělý.

osmanek

ja bych spis nez na mauricius jela na maledivy. na maledivach jsou bile plaze,ktere treba na mauriciusu nejsou a nadvodni vily, to s emi moc libi, pusobi to jako raj 🙂 ale mauricius je taky krasna destinace. zkuste kontaktovat nejakou cestovku skrz svatebni cesty a oni vam poradi podle vasich pozadavku a hlavne cenovych moznosti co a jak 🙂

lenulka30

no tak já jsem byla kdysi na maledivách a bylo to fajn, ale znovu bych tam asi nejela..na mauritius jsem slyšela jen samá pozitiva a moje kamarádka se tam v dubnu vdávala..za angličana a podle fotek fakt parádní..já bych doporučila.

leRower

Na Maledivach je nuda pokud se nepotapis, Mauricius je super a je bliz nez dominikana, i kdyz to je taky neskutecny misto. Ale na potapeni je horsi nez mauricius.

helčapok

já bych určitě volila mauricius. podle fotek a doporučení kamarádky, která se tam letos v květnu vdávala…vypadá to božsky.

Bettka66

jak pise osmanek 🙂 ja mam dobre zkusenosti s cestovkou http://www.yachtro­mance.cz/