Avatar uživatele
alice v.

kam byste mi doporučili jet na svatební cestu? : mauricius, dominikána nebo maledivy.

neznáte někdo portal blue mauritius? třeba na ten jsem dostala tip na FB, ale neznám nikoho, kdo by to využil

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gagaga před 3847 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Slecna 007

Můžu doporučit: www.blue-mauritius.cz HOT LINE +420 733 325 737
Nádhera, naprosto skvělý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
osmanek

ja bych spis nez na mauricius jela na maledivy. na maledivach jsou bile plaze,ktere treba na mauriciusu nejsou a nadvodni vily, to s emi moc libi, pusobi to jako raj 🙂 ale mauricius je taky krasna destinace. zkuste kontaktovat nejakou cestovku skrz svatebni cesty a oni vam poradi podle vasich pozadavku a hlavne cenovych moznosti co a jak 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenulka30

no tak já jsem byla kdysi na maledivách a bylo to fajn, ale znovu bych tam asi nejela..na mauritius jsem slyšela jen samá pozitiva a moje kamarádka se tam v dubnu vdávala..za angličana a podle fotek fakt parádní..já bych doporučila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
leRower

Na Maledivach je nuda pokud se nepotapis, Mauricius je super a je bliz nez dominikana, i kdyz to je taky neskutecny misto. Ale na potapeni je horsi nez mauricius.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
helčapok

já bych určitě volila mauricius. podle fotek a doporučení kamarádky, která se tam letos v květnu vdávala…vypadá to božsky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bettka66

jak pise osmanek 🙂 ja mam dobre zkusenosti s cestovkou http://www.yachtro­mance.cz/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek