England1522

Kam byste vzali manželku po svatbě na svatební cestu

Nejlepší odpověď
Michal Kole

K vodě, abych viděl jak plave 🙂 Popř. měla motivaci a možnost se naučit

Další odpovědi
BANAN93

sem , ale musel bych si na to půjčit :D http://www.you­tube.com/watch?v=suk­Jc2yILFo
Doplňuji:
:D do mrazu vůbec..... pěkně vodní sporty, opalovačka, bar atd........ na svatební cestě muchlovačka… a když bych celej den chodil s ní v – 40C někde na Sibiři atd. no nevim :D

terry

V jaké cenové kategorii?
Doplňuji:
A taky máte raději teplo a moře nebo třeba hory nebo zimu a lyžovačku?

Lucijej

já bych se vzala na Island :o)

venkovan

Podstatné je, zda na mne už přepsala pojistky, majetek atd. V tom případě někam na procházku na Sibiř a nebo Aljašku. Třeba na podzimní tah lososů a borůvky či brusinky.

Orange

Pokud někdy něco takového bude, tak mi to bude úplně jedno :D

franku

Do kuchyně,aby věděla jak to tam vypadá.

KvidoD

My byli na Srí Lance, cestovali jsme celým ostrovem a bylo to skvělý. Ale asi to taky není pro každého… Zkuste třeba https://www.svat­ba.wtf/svateb­ni-cesta/ najdete tam hodně tipů, je to web zaměřený pro chlapy, takže žádný ženský omáčky:))

briketka10

Bora Bora nádhera hned bych jela jůů

kapka

Michal by si vzal neprověřenou neplavkyni? Nevěřím 🙂