Michal Kole

Strčila Vás někdy kolegyně/kolaga či spolužačka/spolužák ve škole nebo v zaměstnání do sprchového koutu a pustil vodu ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Mně jo – před lety na brigádě po první noční šichtě. Voda sice byla ledová a líbilo se mi to, ale to bylo spíš tím klukem, co mě tam narval :o)

Další odpovědi
baghira

Já se sprchuju dobrovolně, mě tam nikdo nemusí strkat :)

manon

Mne ne. Tobě to někdo udělal? Schválně, že věděl, že se bojíš vody? Co vypadá jako fór, nemusí být asi vždy legrační.

anonym

Hele, přestaň, nudíš. Makat nebudeš, na žádnou školu nemáš, tak nepruď. Stačí, že Tě do 1.11.2012, kdy Ti seberou invalidní důchod, živíme, parazite.

pizlicka

vytrvaly----ty jsi neco víc,než ostatní,ze tu urazis lidi?konas stejnou potrebu kazdy den,jako michal,dychas stejny vzduch,jako on,nad hlavou ti sviti slunce stejne jako jemu,tak to mej laskave na pameti.kdo se vyvysuje,bude ponizen.michale----ne,nesrtcil me nikdo do sprchy,ale asi bych utrpela sok.nic prijemneho to neni,pokud je to necekane a nedobrovolne.

anonym

Ne, ale v Dobřanech tě sprška čeká!