JoJo325

Strašně se mi líbí letuška od Emirates můžu u si s ní udělat selfie? Pokud ano kdy?

prej autoportrét xDDDD možná jste trošku pozadu… dnešní doba je selfie a autoportret tomu rozhodně nazývat nebudu.

Odpovědi
mosoj

Proč se ptáš nás, když si chceš udělat autoportrét s ní ?
Proč píši autoportrét, protože jsem Čech a ti znali autoportrét již dávno před tím než se na západě probudili a vynalezli selfie !!

Pixma

Kdy? Až odnese kávu pilotům.

Nuk nuk

Vyfotografovat se s ní snad můžete. Nejspíš, až se potkáte během letu, třeba když Vás bude obsluhovat.