Kepler

Stává se vám, že vaše akce vyvolá naprosto nečekanou reakci?

Třeba PŘESNĚ ve stejný okamžik:

  • rozsvítím a současně zazvoní telefon
  • přepnu program v TV a zapípá mikrovlnka
  • zapnu PC a venku nebo v baráku něco bouchne, atd…

Co jsem to zas provedl? Vždycky mi škubne ruka a chvíli nevím která bije.

https://pixaba­y.com/cs/photos/%C4%8Dlo­v%C4%9Bk-p%C5%99ekvapen%C3%AD-%C5%A1ok-p%C5%99ekvapen%C3%BD-211505/

Nejlepší odpověď
klumprt

Takové drobné náhody se dějí. Moc bych se tomu nepoddával, těm představám o falešných příčinách a důsledcích.
Aby ses pak jednou necítil zodpovědný třeba za zemětřesení v Turecku, protože k němu došlo, zrovna když ti upadl v kuchyni na zem pomeranč. To už by bylo na Chocholouška. 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Já si spíš všímám takových koincidencí jako:

  • sotva vlezu do vany, tak někdo zazvoní u dvěří

nebo

  • vždycky rozklepávám vajíčka do hrnečku po jednom a pak teprv naleju na pánev. JEDNOU za X let to neudělám a sázím je na pánev rovnou – páté vajíčko je pukavec.

No a tak různě bych mohl pokračovat. ;) :D :D

Tvé škubání Keplere je normální. Každý kdo se musí neustále ohlížet, kdy se mu aliendrone zjeví za zády tím trpí, je to běžný příznak u každého zločince, kterého čeká nevyhnutelné PEKLO na Zemi. ;) :D :D

hapiky

Někdy stačí pšouknout a bouchne to v Černobylu!

Ametyst

Něco jako: Když jsme se políbili, zahřmělo? 🙂

zjentek

Ustavičně.

Kelt

Sleduji přednášku nebo dělám jazyk a mám pokoj od rodiny. Ale sotva se podívám na nějakou zakázanou stránku, tak to okamžitě vidí dcera, manželka a já se cítím trapně, že jsem byl přistižen.

Kepler

hapiky: tak ses přiznal! A pak že to bylo diletantství sovětských inženýrů…