dust8

Stává se vám, že se můžete pro něco rozkrájet a pak zjistíte, že to vůbec nestálo za to?

pixabay: https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/n%C3%A1sled­n%C3%A9-dotazy-pen%C3%ADze-b%C4%9Bh-se-sna%C5%BE%C3%AD-3744753/

Nejlepší odpověď
Kepler

Ale jo. Pro mě je hlavní, že jsem dosáhl svého cíle. Pak jsem spokojený a na finanční stránku věci zapomínám.

Další odpovědi
marci1

Tak tohle se stává každému (kdo tvrdí že ne, mluví nepravdu). A vždycky si budeme říkat, už nikdy, už nikdy! 🙂

anonym

Občas ano, řešením je skutečně v takovém případě potlačit to nutkání dotyčným do jejich způsobu realizace prostě moc nemluvit dokud vás o to opravdu nepožádají. (I třeba náhodou víte, že zvolený postup má slabá místa, není ekonomicky tak efektivní jak by mohl být a i když obsahuje třeba i systémové chyby které později z malého semínka přerostou ve větší problém v pozdější fázi projektu) … zkrátka občas lidé opravdu chtějí věci dělat po svém a tohle všechno jim je šumák a brání se docela vehementně vnějším podnětům. Nemá smysl do to jakkoliv lámat přes koleno a do věci v takovém případě vstupovat, nesetkalo by se to s povděkem a obrátilo by se to proti vám.