Avatar uživatele
dust8

Stává se vám, že se můžete pro něco rozkrájet a pak zjistíte, že to vůbec nestálo za to?

pixabay: https://pixaba­y.com/cs/illus­trations/n%C3%A1sled­n%C3%A9-dotazy-pen%C3%ADze-b%C4%9Bh-se-sna%C5%BE%C3%AD-3744753/

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1803 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ale jo. Pro mě je hlavní, že jsem dosáhl svého cíle. Pak jsem spokojený a na finanční stránku věci zapomínám.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Tak tohle se stává každému (kdo tvrdí že ne, mluví nepravdu). A vždycky si budeme říkat, už nikdy, už nikdy! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Občas ano, řešením je skutečně v takovém případě potlačit to nutkání dotyčným do jejich způsobu realizace prostě moc nemluvit dokud vás o to opravdu nepožádají. (I třeba náhodou víte, že zvolený postup má slabá místa, není ekonomicky tak efektivní jak by mohl být a i když obsahuje třeba i systémové chyby které později z malého semínka přerostou ve větší problém v pozdější fázi projektu) … zkrátka občas lidé opravdu chtějí věci dělat po svém a tohle všechno jim je šumák a brání se docela vehementně vnějším podnětům. Nemá smysl do to jakkoliv lámat přes koleno a do věci v takovém případě vstupovat, nesetkalo by se to s povděkem a obrátilo by se to proti vám.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek