dust8

Stává se vám někdy, že obědváte už kolem desáté ráno?

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, protože...

… někdy si prohodím oběd se snídaní. Ale stává se to zřídka. Daleko častěji se stává, že obědvám třeba až ve čtyři odpoledne.

Další odpovědi
Drap

Ne, protože...

Ne, v tu dobu někdy teprve snídám.

Hufnágl

Další odpověď

Teď už ne, ale když jsem chodil do závodní jídelny, měl jsem určený čas mezi 10 a 11,30

da ny

Ne, protože...

Ne, nikdy.
Život mne donutil, starat se lépe o své zdraví (zejména o trávicí trakt).
Obědovou pauzu si mohu naplánovat sama.
Záleží také na tom, co obědvám. Pokud něco lehčího, „obědvám“ (výjimečně)
mezi 11:30 – 12:30 h. Většinou dodržuji čas vhodný ke konzumaci obědů,
tedy i těžších jídel. Vše s ohledem na biorytmus a činnost orgánů v lidském těle.
Baštím asi 10 let v čase, kdy tradičně obědvala šlechta, sedláci a ponocující flamendři :D Mezi 13: 30 a 16. hodinou.
Během dopoledne mám 1 –2 svačiny. Ráno, během snídaně (v zimních měsících kaše a polévky), pro posílení IS i ovoce.

Arne1

Ne, protože...

Obědvám až odpoledne.

Justin1

Ne, protože...

Oběd mívám mezi jedenáctou a dvanáctou. Oběd kolem desáté jsem měl naposled před rokem a půl, když jsem chtěl kolem jedenácté vystoupit na několik kilometrů vzdálený kopec, na několik hodin tam pobýt s vysílačkou a navazovat spojení s lidmi na jiných kopcích.

Rokio

Další odpověď

Naopak často obědvám po poledni.

dudu

Ne, protože...

protože v tuto dobu zpravidla vydatně snídám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.