zjentek

Šťastné a veselé všem?

No JASŇAČKA! (; ((; (((;

(To by mě zajímalo, co vy na to. Nejsou zlé otázky. Jen soutěží bývá někdy málo. (;)

Nejlepší odpověď
led

Šťastné a veselé všetkým, ale nesmieme pritom zabúdať aj na nešťastie a smútok tých, ktorí na šťastie nedosiahnu. Snažme sa, aby toho šťastia bolo viac.

Len v poznaní nešťastia spoznáš skutočné šťastie.

Další odpovědi
Drap

Tobě taky

zbyndo

Áno, všetkým, dopĺňam veľa zdravia, lásky a pohody, a to aj v ostatné dni v roku

elkon

Taky tak. A hlavně to zdraví.

aliendrone

Cožeto? Vidím, že „Dvanáct? Tak to je v pohodě! zjentek“ sranduje hned od rána. Šťastné a veselé MNĚ, ostatní mám na háku! ;) :D :D

ten který je

Ano,všem a abychom se zde po roce opět všichni sešli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.